głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pozwól że opowiem Ci o znajomości która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości. Są gesty które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie. Stań gdzie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pozwól że opowiem Ci o znajomości która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości.
Pozwól  że opowiem Ci o znajomości... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Pozwól, że opowiem Ci o znajomości, która trwa, chociaż nie jest pewna swojej przyszłości.

Są gesty  które doceniamy dopiero... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Są gesty, które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie.

Stań gdzieś z boku  odpocznij... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Stań gdzieś z boku, odpocznij, pozbieraj swoje myśli

Są chwile  gdy samotnie spadam w... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Są chwile, gdy samotnie spadam w dół, to są dni, kiedy nie mam sił, świat pęka w pół,i nikt nie wie kim jestem.

Bądź kimś   kto usiądzie obok i... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Bądź kimś , kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust . Bądź kimś, kto przytuli , gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy . Bądź kimś , kto zawsze będzie po mojej stronie , chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata .

siadając na ławce czekała na... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć . stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna .

Faceci szukają księżniczek  a gdy... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Faceci szukają księżniczek, a gdy już taką mają - nie potrafią szanować i docenić. Zdecydowanie bardziej wolą lalki, którymi można się bawić i w każdej chwili porzucić, jak gdyby nigdy nic.

Nie mam najnowszych gadżetów  super... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Życie to kamera uśmiechnij się! teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

Życie to kamera-uśmiechnij się!

rozważ  jak trudno jest zmienić... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2011

rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, a zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV