głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek uśmiechnij się bo jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz rady! 10 przykazań miłości: Pierwsze zawsze być lojalnym Drugie prawda ona zawsze wyzwala Trzeci

tancorek

tancorek.moblo.pl
uśmiechnij się bo jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz rady!
uśmiechnij się  bo jeśli teraz... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

uśmiechnij się, bo jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz rady!

10 przykazań miłości:    Pierwsze... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

10 przykazań miłości: Pierwsze- zawsze być lojalnym Drugie- prawda ona zawsze wyzwala Trzecie- gorące uczucie jak lawa z wulkanu ... Czwarte- wierność, bo tylko dwa to para, Piąte - wsparcie, żeby związek to nie była kara Szóste- szczerość, by kłamstwo się nie wkradło Siódme- zrozumienie, bo ludzie są różni Ósme- kompromis, trzeba go wypracować Dziewiąte- ciepło, każdy chce się ogrzać Dziesiąte- powoli, nie trzeba się spieszyć. Będzie dobrze tylko trzeba w to uwierzyć.

Kochać to także umieć się... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Totalnie różni  a jednak tacy sami... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Totalnie różni, a jednak tacy sami, Mocno połączeni, połączeni odczuciami, To ten moment wyśniony wspólnymi snami, Nienamacalne jest, to co jest między nami.

wiem  że tak wiele nas różni  ale... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

wiem, że tak wiele nas różni, ale wiesz co jest najpiękniejsze? że jeszcze więcej nas łączy.

Gdyby wszystko przepadło  a on jeden... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.

Uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzisz coś więcej niż tylko niebieskie źrenice, że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą dziewczyną pod słońcem!

Życia wyłącznie dla siebie nie... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Życia wyłącznie dla siebie nie można nazwać życiem

Każdy szuka ideału. Chociaż... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Każdy szuka ideału. Chociaż takiego nie ma. Każdy ma jakieś wady i zalety. Każdy jest inny. Jedni lubią budyń czekoladowy, inni zaś waniliowy, a jeszcze inny wolą kisiel. Wiem bez sensu porównanie, ale jak by każdy był idealny to świat był by bardziej do dupy niż jest teraz. Więc przestańcie szukać, ideału, a rozejrzyjcie się wokoło i popatrzcie ile macie obok siebie wspaniałych ludzi. Chociaż nie są oni idealni, są wyjątkowi i spróbujcie to docenić. :)

miłość? to chęć bycia przy... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze, bez względu na to co wydarzyło się między Wami. to ten stan, gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż Twoje, gdy jej marzenia są Twoimi marzeniami, jej smutek to Twój smutek, jej radość to Twój uśmiech. gdy nie ma dla Ciebie piękniejszej nagrody niż wygięcie przez tą osobę kącików ust ku górze i wymalowane szczęście na pięknej twarzy. miłośc to całkowite oddanie się drugiej osobie i dużo, dużo więcej - mogłabym wymieniać bez końca, a Ty i tak nie zrozumiesz, bo każdy ma swoją definicję

moje oczy mówią Ci o tym  jak... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

moje oczy mówią Ci o tym jak bardzo boję się o Ciebie to jest strach przed niczym strach przed życiem strach przed wielką wojną ♥

Ja po prostu lubię Twoją obecność. teksty

tancorek dodano: 16 luty 2012

Ja po prostu lubię Twoją obecność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV