głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeśli to jest coś warte to nigdy nie jest za późno ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku by być osobą którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz ki

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeśli to jest coś warte to nigdy nie jest za późno ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku by być osobą którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz kied
Jeśli to jest coś warte  to nigdy... teksty

tancorek dodano: 23 sierpnia 2012

Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego.

A Ty jak opisałbyś zapach ukochanej... teksty

tancorek dodano: 23 sierpnia 2012

A Ty jak opisałbyś zapach ukochanej Osoby?

możesz na mnie patrzeć  nawet... teksty

tancorek dodano: 23 sierpnia 2012

możesz na mnie patrzeć, nawet głęboko w oczy, nawet godzinami, dniami czy nocami, ale i tak się nie dowiesz co mi chodzi po głowie, co zrobiłam w życiu, a czego nie, czego żałuję, z czego jestem dumna, przez co jest mi wstyd, o czym marzę, czego się boję, co mi zawdzięczasz, o co możesz mnie obwiniać. możesz oceniać mnie po kilku ruchach, bo przecież całego mojego życia nie znasz i nie poznasz nigdy, ale pamiętaj, że to co widzisz, to tylko, część mnie, nie zawsze wiarygodna, bo przecież każdy z nas posiada pełno masek z różnych wycieczek wgłąb siebie, z tych, na których się było z bliskimi, ze swoimi emocjami, sukcesami i problemami.

Do najprzyjemniejszych momentów w... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Do najprzyjemniejszych momentów w życiu należą te, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać po spotkaniu lub rozmowie.

Szczęście polega na zdobywaniu tego... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co się od dawna czekało.

Nie walcz  zacznij od akceptacji.... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Nie walcz, zacznij od akceptacji. Mniejsza o to, czy twoje myśli i emocje związane z daną sytuacją są uzasadnione, czy nie. Wszystko to nie ma znaczenia. Ważne, że stawiasz opór temu, co j e s t. Z obecnej chwili robisz sobie wroga.

Lepiej znamy intencje naszych czynów... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą miłość i super nagłe zakochanie. Nie chodzi o to, żeby porzucił dla mnie całe swoje dotychczasowe życie i każdą minutę spędzał ze mną. Nie chodzi o to, że ma zjadać ze mną każdy posiłek i zapomnieć o tym, że ma jakieś tam koleżanki. Nie chodzi też o to, że ma zmienić tryb swojej codzienności i olać swoje pasje i wypełniacze czasu. Zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby wieczorem, przed snem pomyślał, że dobrze widzieć mój uśmiech. Żeb y stojąc w długim korku po skończonych zajęciach przypomnieć sobie ciche rozmowy. Żeby między siłownią, a obiadem napisać smsa, że jednak zjadłby mój deser. Żeby wiedział, że jemu zawdzięczam mój błysk w oku. I że lubię go trochę bardziej. Żeby czasem stwierdził, że chce się ze mną spotkać i ten czas jest cenny. Żebym wśród kolegów nie była tylko „koleżanką”, a wśród koleżanek „kolejną”. Żebym była coraz bliżej niego, tak jak on jest coraz bliżej mnie. Chcę być częścią jego świata. Nie całością.

Kiedy cały świat śpi  skradnij... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Kiedy cały świat śpi, skradnij mnie swą miłością.

Szczęście jest prawdziwe  gdy się... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Szczęście jest prawdziwe, gdy się nim dzielimy.

Moim zdaniem  powinieneś radykalnie... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Moim zdaniem, powinieneś radykalnie zmienić swój sposób życia i zacząć odważnie robić rzeczy, o których przedtem nawet nie myślałeś; albo wahałeś się, czy spróbować. Tak wielu ludzi jest nieszczęśliwych, a jednak nie podejmują żadnej próby , by to zmienić, ponieważ przywykli do życia w pewności, konformizmie i konserwatyzmie, co może dawać poczucie spokoju umysłu, ale w rzeczywistości nie ma rzeczy bardziej niszczącej dla niespokojnego ducha niż pewna przyszłość.

Twój problem polega na tym  że... teksty

tancorek dodano: 22 sierpnia 2012

Twój problem polega na tym, że czasami doszukujesz się drugiego dna w zwykłych zdaniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV