głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeżeli będę miała syna wychowam go tak aby wiedział że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można. Dlaczego związki doskonałe się rozpadają a te pozornie nie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeżeli będę miała syna wychowam go tak aby wiedział że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można.
Jeżeli będę miała syna wychowam... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2013

Jeżeli będę miała syna wychowam go tak, aby wiedział, że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można.

Dlaczego związki doskonałe się... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2013

Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze?

I dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2013

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2013

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

Są chwile  kiedy człowiek jest tak... teksty

tancorek dodano: 12 kwietnia 2013

Są chwile, kiedy człowiek jest tak zdołowany psychicznie, że nie potrafi wydobyć z siebie słowa.

Wraca się jedynie do tych  których... teksty

tancorek dodano: 12 kwietnia 2013

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

tancorek dodano: 11 kwietnia 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

'Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

tancorek dodano: 10 kwietnia 2013

'Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

 Doszła do wniosku . Kobiety... teksty

tancorek dodano: 10 kwietnia 2013

"Doszła do wniosku". Kobiety zazwyczaj najpierw nie wiedzą, czego chcą, i żyją jak leci, a później znienacka "dochodzą do wniosku" i wprawdzie nadal nie wiedzą, czego chcą, ale za to wiedzą, że to ma być "coś innego."

Obecna rzeczywistość wydaje mi się... teksty

tancorek dodano: 10 kwietnia 2013

Obecna rzeczywistość wydaje mi się być coraz bardziej abstrakcyjna. Ludzie jacyś tacy smutni, ulice bezbarwne, a wiatr jeszcze bardziej nieznośny. Powoli gasną chęci do spacerów, wspólnego piwa nad Wisłą i papierosa na balkonie. Wszyscy zamykają się w swoich osobistych kokonach, kryjąc nosy w książkach i nowych ajfonach z zestawem słuchawkowym. Dziewczyny rzadziej się uśmiechają, a chłopaki rzadziej rozśmieszają. Wszystkim nam gasną oczy.

 Słyszałem wiele takich tekstów... teksty

tancorek dodano: 10 kwietnia 2013

"Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: -Człowiek się uczy na błędach. -Co nie zabije to wzmocni. -Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie, że je popełnia. Podróże kształcą? Tak, ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu, stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska, wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie 'Jak było?' mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. [...] No i co nie zabije to wzmocni, to nieprawda. Co nie zabije to, nie zabije, wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie."

Ja nie jestem wieloma kobietami.... teksty

tancorek dodano: 10 kwietnia 2013

Ja nie jestem wieloma kobietami. Jestem jedną kobietą i chcę być jedną. I nie chcę wielu mężczyzn. Chcę jednego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV