głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Fantazjowanie i marzenie może złamać człowiekowi serce. Więzi które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym gdy wydaje się że powinny

tancorek

tancorek.moblo.pl
Fantazjowanie i marzenie może złamać człowiekowi serce.
 Fantazjowanie i marzenie może... teksty

tancorek dodano: 24 stycznia 2014

"Fantazjowanie i marzenie może złamać człowiekowi serce."

 Więzi  które nas łączą są... teksty

tancorek dodano: 24 stycznia 2014

"Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone."

„Czekanie opłaciło się. Spójrz... teksty

tancorek dodano: 23 stycznia 2014

„Czekanie opłaciło się. Spójrz sam ile czasu na Ciebie czekałam. Żeby „dostać” Cię chociaż na chwilę. Żeby „mieć” Cię chociaż na chwilę. Żebyś po prostu był obok mnie. (…)Przepraszam, ale nikt nie jest w stanie mi Ciebie zastąpić. Może to chwilowe. Jeśli nie mamy przyszłości to chcę, żeby mi to minęło. Jeśli jesteśmy dla siebie i razem będziemy, niech tak zostanie. (…)Te dni były bardzo do siebie podobne i bardzo różniły się od siebie. Chwile przy Tobie były pięknym doświadczeniem. Dostałam tyle radości. (…) A ja? Czego ja chcę? „Chciałam” Ciebie do tej pory, chciałam i „dostałam”. Nie wiem co z tym teraz zrobić. Poczekałam rok, poczekam jeszcze trochę. Dziękuję za Ciebie. Za to jak patrzysz na mnie. Za to jak mnie dotykasz. Za to jak mówisz do mnie. Za to jak mnie słuchasz. Za wszystko chcę Ci podziękować.”

 Chciałabym kiedyś usłyszeć... teksty

tancorek dodano: 23 stycznia 2014

"Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: ' jesteś taka, jakbym chciał'."

 tak sobie myślę o tych wszystkich... teksty

tancorek dodano: 22 stycznia 2014

"tak sobie myślę o tych wszystkich rzeczach, których jeszcze nie zrobiliśmy, o wszystkich niewypitych kawach o poranku, wspólnie przygotowywanych kolacjach i wieczorach, kiedy jedno z nas czeka na drugie. o miejscach, w których nas jeszcze nie było. o mieszkaniu naszym, wspólnym, o małych i większych kłótniach, o Twoim dotyku i smaku. wymiętej pościeli i zasypianiu przed telewizorem. budzeniu się przy Tobie. jeszcze trochę. a ja nie mogę się Ciebie doczekać."

„Bądź dobry dla siebie. Nie... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2014

„Bądź dobry dla siebie. Nie chciej w sobie zmienić od razu wszystkiego. Nie spodziewaj się natychmiastowych wyników swoich postanowień. Nie denerwuj się niepowodzeniami. Nie histeryzuj, gdy popełnisz głupstwo, nie karz siebie zbyt surowo, nie narzucaj się sobie. Umiej przeczekać okresy, gdy cię głowa boli, gdy ci jest smutno, gdy ci się nic nie chce robić, gdy ci życie brzydnie. Wykorzystuj okresy swoich dobrych nastrojów, rozstawiaj umiejętnie bodźce, wyznaczaj sobie nagrody. Bądź cierpliwym wychowawcą samego siebie, tak jak starasz się nim być dla innych."

 Niektórzy ludzie sprawiają  że... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2014

"Niektórzy ludzie sprawiają, że chce się być kimś lepszym, niż się jest. Dzięki nim odkrywamy swoje prawdziwe znaczenie, prawdziwą tożsamość. Przy nich umiemy latać, przy innych nie da się nawet biec, można tylko stać w miejscu albo z trudem powłóczyć nogami."

 Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2014

"Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie."

 Kiedy mężczyzna i kobieta o... teksty

tancorek dodano: 19 stycznia 2014

"Kiedy mężczyzna i kobieta o znaczących duchowych i psychologicznych podobieństwach spotykają się i zakochują w sobie, to jeżeli wyszli poza poziom problemów i trudności opisanych w tym studium, poza sferę zmagań o to, by ich związek się sprawdził - wtedy romantyczna miłość staje się drogą nie tylko do seksualnego i emocjonalnego szczęścia, ale i do wyższych rejonów ludzkiego rozwoju. Tworzy kontekst dla ciągłego spotykania własnego ja poprzez proces interakcji z drugim ja. Dwie świadomości, z których każda zaangażowana jest we własny rozwój, dostarczają sobie nawzajem nadzwyczajnych bodźców i są dla siebie wyzwaniem. Wtedy ekstaza może stać się sposobem życia."

 Kto by się przejmował winem i... teksty

tancorek dodano: 15 stycznia 2014

"Kto by się przejmował winem i różami? To każdy potrafi. A pokazać drugiej osobie, że nie możesz bez niej żyć? To się dopiero nazywa romantyzm."

 Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby... teksty

tancorek dodano: 15 stycznia 2014

"Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza."

 Świat pełen jest szczegółów  od... teksty

tancorek dodano: 15 stycznia 2014

"Świat pełen jest szczegółów, od których zaczynają się historie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV