głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie w tym jest wart człowiek co przemyślał i co przeżył ale co zrobił dobrego na świecie. Bądźmy dzielni na co dzień. Dzielność jest fundamentem charakteru. ''

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie w tym jest wart człowiek co przemyślał i co przeżył ale co zrobił dobrego na świecie. Bądźmy dzielni na co dzień. Dzielność jest fundamentem charakteru.
 Nie w tym jest wart człowiek  co... teksty

tancorek dodano: 17 marca 2014

"Nie w tym jest wart człowiek, co przemyślał i co przeżył, ale co zrobił dobrego na świecie. Bądźmy dzielni na co dzień. Dzielność jest fundamentem charakteru."

''Bliskość to znaczy  że mogę... teksty

tancorek dodano: 17 marca 2014

''Bliskość to znaczy, że mogę pokazać się komuś rano bez makijażu. Dla mnie to ekstremalne przeżycie. Mogę pokazać się mu zaryczana, kiedy wyglądam okropnie, a on popatrzy z czułością, a nie z obrzydzeniem. Bliskość oznacza zrozumienie dla słabości, dla tego kogoś, kim się naprawdę jest. Moim zdaniem faceci dzisiaj chcą uśmiechniętej i niesprawiającej kłopotów laski. Ja taka nie jestem - żadna z nas taka nie jest - udawanie jest przecież bardzo męczące. W tym udawaniu na ogół długo nie trwam, ale próbuję. I wpadam w pułapkę."

 Męski facet  ...  powinien... teksty

tancorek dodano: 17 marca 2014

"Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny."

 Poza tym chciał mieć przywilej... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

"Poza tym chciał mieć przywilej znacznie ważniejszej wyłączności. Wyłączność na jej myśli. Chciał, aby tylko o Nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o Nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o Nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o Nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia.."

 Nie ma  nie było   okazuje się... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

"Nie ma, nie było - okazuje się - - nic ważniejszego od Ciebie."

 Nie skreślaj mnie ze spisu pilnych... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

"Nie skreślaj mnie ze spisu pilnych marzeń, nie skreślaj mnie na liście do zachwytu. Nie skreślaj mnie, podkreślaj mnie."

 Rozpieszczanie kobiet nigdy nie... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

"Rozpieszczanie kobiet nigdy nie wychodzi z mody."

 Mogę dać Tobie wszystko i być... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

"Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim I chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim."

jesteś jak mój pierwszy wiosenny... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

jesteś jak mój pierwszy wiosenny promyczek. za każdym razem oczekuje się go z tak samo wielkim entuzjazmem i cieszy się nim od pierwszej chwili. uwielbia się go cały czas, nawet kiedy na chwilę znika, bo żyjemy nadzieją, że jeszcze się pojawi. pojawiając się wywołuje największy uśmiech na twarzy i jest ogromnym szczęściem. chcemy mieć go przy sobie w każdej chwili, a każda chwila bez niego jest ponura i smutna. kiedy się pojawia wszystko w nas budzi się do życia. chcielibyśmy mieć go na zawsze, zatrzymać go jak najbliżej. dzień z nim automatycznie staje się lepszym, a za każdym razem jego pojawienie się sprawia, że chce nam się żyć i zatrzymać tą piękną chwilę. otuleni takim promyczkiem moglibyśmy umrzeć ze szczęścia, dlatego są też gorsze dni. ale zawsze nastają te lepsze i to nimi musimy żyć. dlatego jesteś moim promyczkiem, moim najcudowniejszym promyczkiem./pomianocha

'Magia jest wtedy  kiedy splatamy... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

'Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów.'

Nie wstydź się upadków  zahartują... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

Nie wstydź się upadków- zahartują Cię.

Nie przestaje się kochać człowieka... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2014

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV