głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kiedy zamyka się oczy do snu dusza zwija się w ciele jak kłębek pozostawione samemu sobie ciało sprawdza czy jeszcze istnieje. Wzbudza w sobie wspomnienia bo k

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kiedy zamyka się oczy do snu dusza zwija się w ciele jak kłębek pozostawione samemu sobie ciało sprawdza czy jeszcze istnieje. Wzbudza w sobie wspomnienia bo każdy w
 Kiedy zamyka się oczy do snu  dusza... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Kiedy zamyka się oczy do snu, dusza zwija się w ciele jak kłębek, pozostawione samemu sobie ciało sprawdza, czy jeszcze istnieje. Wzbudza w sobie wspomnienia, bo każdy wykonany kiedyś gest, każde doznanie zostało przez nie zapamiętane. Ciało ma pamięć absolutną, jego wspomnienia przepadają tylko wtedy, gdy ciało ginie."

 Kiedy kobieta patrzy na mężczyznę... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Kiedy kobieta patrzy na mężczyznę, który ją pociąga, jej źrenice stają się ogromne. Udowodniono to już. Natomiast nie wspominano, że ten "bodziec wyzwalacz" dociera do podświadomości mężczyzn. Informacja jest adresowano do mózgu archaicznego; ten rozumny i świadomy nie mógłby jej pojąć. Mężczyzna odczuje nagłą emocję i dojdzie do wniosku: "Ta kobieta ma coś ekscytującego w spojrzeniu"."

 Czyż Pani nie wie  że Pani jest... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Czyż Pani nie wie, że Pani jest całym moim życiem? Ale i ja nie znam spokoju i Pani go dać nie mogę. Całego siebie, miłość- tak! Nie mogę rozdzielić myśli o Pani od myśli o sobie: Pani i ja to dla mnie jedno. I na przyszłość nie widzę spokoju ani dla siebie, ani dla Pani... Widzę rozpacz, nieszczęście... albo też - szczęście, i to jakie szczęście!"

 Nig­dy nie miej skru­pułów... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Nig­dy nie miej skru­pułów po­wie­dzieć mężczyźnie, co o nim myślisz. Mężczyżni są ok­ropnie za­rozu­miali. I tak nie uwierzą, jeśli się mówi o nich coś niepochlebnego."

 Z kim tak ci będzie źle jak ze mną.  teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Z kim tak ci będzie źle jak ze mną."

 Podobało się jej to  co już o nim... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Podobało się jej to, co już o nim wiedziała. Był dobry. Był przystojny - choć na pewno nie w takim stylu, jak na wpół nadzy mężczyźni na plakatach wiszących w całym mieście. Nie, on był atrakcyjny w odmienny sposób. Sprawiał wrażenie pewnego siebie, a jednocześnie był wrażliwy - jeśli to w ogóle było możliwe - i na pewno nie był arogancki. Był męski, nie będąc macho."

 Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć... teksty

tancorek dodano: 13 maja 2014

"Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulona we mnie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowany, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mógł się opierać. Chcę być zawsze tylko Twój i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki.Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć.Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

 Nie można stracić tego  czego nie... teksty

tancorek dodano: 12 maja 2014

"Nie można stracić tego, czego nie ma. Nie można zburzyć tego, co nie zostało zbudowane. Można jedynie rozwiać iluzję tego, co wydawało się realne."

 Szczęście przychodzi w najmniej... teksty

tancorek dodano: 12 maja 2014

"Szczęście przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Często człowiek, ślepo patrząc w przeszłość i cierpiąc przy tym nie dostrzega, nie czuje, nie poznaje i nie pozna, szczęścia.. szczęścia, które niekiedy jest tak blisko.."

 Dom to oglądanie księżyca... teksty

tancorek dodano: 12 maja 2014

"Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie."

 Podobno uczucie szczęścia tylko... teksty

tancorek dodano: 12 maja 2014

"Podobno uczucie szczęścia tylko wtedy w pełni przenika (podobno) twe wzburzone serce, gdy zdasz sobie sprawę, gdy zrozumiesz, że całkowicie należy do ciebie drugi człowiek, który cię kocha każdą, nawet najmniejszą cząstką swego serca, że stoi wiernie u twego boku, cokolwiek by się stało, wtedy, tylko wtedy możesz powiedzieć, jestem szczęśliwy."

Zakochiwanie sie jest łatwe.... teksty

tancorek dodano: 12 maja 2014

Zakochiwanie sie jest łatwe. Trwanie w miłości jest znacznie trudniejsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV