głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie wiem dokąd mnie los prowadzi ale lepiej mi się idzie gdy trzymam cię za rękę. Jestem w tym facecie zakochana szaleńczo na zabój i po same czubki uszu. Chcę

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie wiem dokąd mnie los prowadzi ale lepiej mi się idzie gdy trzymam cię za rękę.
 Nie wiem  dokąd mnie los prowadzi... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

"Nie wiem, dokąd mnie los prowadzi, ale lepiej mi się idzie, gdy trzymam cię za rękę."

Jestem w tym facecie zakochana... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

Jestem w tym facecie zakochana szaleńczo, na zabój i po same czubki uszu. Chcę, byśmy już na zawsze pozostali razem i nie potrafię wyobrazić sobie dalszego życia bez niego. Gdy spotkasz wreszcie tę jedyną osobę, z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni, zaczynasz marzyć o tym, by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej.

Wystarczy jedna osoba i jeden moment... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

Wystarczy jedna osoba i jeden moment, by zmienić nasze życie na zawsze. Pozwoli Ci spojrzeć z dystansu, zmieni Twoje myślenie. Zmusi do ponownego przemyślenia wszystkiego, co wiedzieliśmy, zmusi do zadania sobie najtrudniejszych pytań. Czy wiesz, kim jesteś? Czy rozumiesz, co Ci się przydarzyło? Czy chcesz żyć w ten sposób?

To najstarsza historia świata.... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

To najstarsza historia świata. Pewnego dnia masz siedemnaście lat, planujesz swoje “kiedyś”. A potem tak cicho, że nawet nie zauważasz, „kiedyś” staje się „dzisiaj”. A potem „kiedyś” staje się „wczoraj”. I to jest twoje życie.

 Nie za wygląd się kocha  ale nie... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

"Nie za wygląd się kocha, ale nie wiadomo za co. A jak kocha się, to i co na wierzchu się kocha, i co ukryte, i co może się stać, tak tobie, jak i mnie, czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne, czy ktoś łysy, czy że poci się. Nie kocha się osobno, że ktoś wysoki jest, a ktoś ma takie czy inne oczy, czy choćby ktoś najpiękniej mówił, bo jeden może być wymowny, a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną, żeby nie miał żadnej wady, a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór, nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać."

 I to jest bardzo wzruszające. Taka... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

"I to jest bardzo wzruszające. Taka miłość, która nieustannie jest pełna zabiegania o siebie."

Świat jest mój  więc niech daje mi... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

Świat jest mój, więc niech daje mi to czego chcę.

  ... nasza przeszłość to jedynie... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2014

"(...)nasza przeszłość to jedynie historyjka jaką sami sobie powtarzamy.''

  ...  Nie pamięta  kiedy ostatni... teksty

tancorek dodano: 27 maja 2014

"(...) Nie pamięta, kiedy ostatni raz tak się śmiała. Kiedy się śmiała, dlatego, że śmiech ją uszczęśliwiał. Kiedy się śmiała dlatego, że odzyskała dzieciństwo. Być może na całe gardło można się śmiać tylko u boku mężczyzny, którego dopiero co kochało się całym ciałem?"

 W konsekwencji trudno w bliskim... teksty

tancorek dodano: 27 maja 2014

"W konsekwencji trudno w bliskim związku o rzecz bardziej niebezpieczną i bezużyteczną niż posiadanie racji, nawet jeśli ją udowodnimy partnerowi, sobie samym i wszystkim dookoła. Sukces bliskiego związku dwojga ludzi zasadza się raczej na poszanowaniu odmienności racji partnera niż na najbardziej nawet elokwentnym i racjonalnym przekonaniu go do racji własnych."

utwierdzaj mnie w milosci i żyjmy w... teksty

tancorek dodano: 27 maja 2014

utwierdzaj mnie w milosci i żyjmy w radosci

 Każdego ranka dzień leży jak... teksty

tancorek dodano: 27 maja 2014

"Każdego ranka dzień leży jak świeża koszula na naszym łóżku; ta niezrównanie delikatna, niezrównanie gęsta tkanina czystych przepowiedni znakomicie się na nas układa. Szczęście najbliższych dwudziestu czterech godzin zależy od tego, czy po przebudzeniu będziemy umieli po nią sięgnąć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV