głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jedno jest pewne nie można trafić na kobietę doskonalą bo takie po prostu nie istnieją można trafić na idealną dla siebie. Istnieją dwie kategorie ludzi którzy

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jedno jest pewne nie można trafić na kobietę doskonalą bo takie po prostu nie istnieją można trafić na idealną dla siebie.
 Jedno jest pewne  nie można trafić... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"Jedno jest pewne, nie można trafić na kobietę doskonalą, bo takie po prostu nie istnieją, można trafić na idealną dla siebie."

  Istnieją dwie kategorie ludzi... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"-Istnieją dwie kategorie ludzi, którzy mogą nas zranić: ci, którzy nas nienawidzą, oraz ci, którzy nas kochają... -Nie rozumiem. Dlaczego ci, którzy nas kochają, mieliby nas ranić? -Ponieważ gdy w grę wchodzi miłość, ludzie czasem zachowują się po prostu głupio. Popełniają błędy, ale to znaczy, że się starają. Należy się martwić raczej, gdy ten, o kim myślisz, że cię kocha, nie rani cię, bo to oznacza, że przestał się starać albo że tobie już na nim nie zależy."

 Łatwo się pomylić  czasem wydaje... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"Łatwo się pomylić, czasem wydaje nam się, że miłość przechodzi kryzys, a to tylko naturalny etap rozwoju uczucia. To jest podobnie jak z Księżycem - widać tylko jego wycinki różnych rozmiarów, choć Księżyc jest zawsze taki sam, z jego kraterami i górami. Należy poczekać, aż Słońce oświetli jego ciemne obszary... Potrzeba czasu."

 Kochać pomimo wszystko. To możesz... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"Kochać pomimo wszystko. To możesz zawsze zrobić, bo kochać znaczy działać"

 Żyjesz sobie zwykłym życiem  w... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"Żyjesz sobie zwykłym życiem, w nudzie i szarej monotonii codziennych spraw. Potem pewnego dnia się zakochujesz i nagle to samo życie staje się piękne i szalenie ciekawe."

 W życiu stale szukamy... teksty

tancorek dodano: 21 lipca 2014

"W życiu stale szukamy wytłumaczenia. Marnujemy czas usiłując dowiedzieć się dlaczego. Ale czasami nie ma żadnego dlaczego. I jakkolwiek smutno by to brzmiało, do tego właśnie sprowadza się całe wytłumaczenie."

Twoja miłość czyni mnie... teksty

tancorek dodano: 20 lipca 2014

Twoja miłość czyni mnie najpiękniejszą kobietą na świecie.

  Co byś zabrał na bezludną wyspę... teksty

tancorek dodano: 20 lipca 2014

- Co byś zabrał na bezludną wyspę ? - A ile mogę wziąć ? - Dwie rzeczy. - Zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. Pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. Złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł.

 Kurwa mać  żyje się tylko raz... teksty

tancorek dodano: 20 lipca 2014

"Kurwa mać, żyje się tylko raz, więc trzeba żyć z fasonem."

 Pocałunek to podpis mężczyzny.  teksty

tancorek dodano: 19 lipca 2014

"Pocałunek to podpis mężczyzny."

 Nauczyłaś mnie co to znaczy się... teksty

tancorek dodano: 19 lipca 2014

"Nauczyłaś mnie co to znaczy się uśmiechać. Żyć z sercem, które czuło życie. Z każdym kilometrem wnikałaś w skałę, którą się stałem i rozbijałaś rysy i głazy mojej duszy. Jako pierwsza poskładałaś mnie z kawałeczków. W sprawach miłości nauczyłaś mnie raczkować, potem chodzić, biegać, a następnie gdzieś tam, na plaży, pod księżycem, w czasie biegu w kierunku wiatru, gdy biliśmy kolejny rekord na kilometr, obróciłaś się w moją stronę, rozcięłaś więzy, które pętały moje skrzydła i nauczyłaś mnie latać."

 Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

tancorek dodano: 10 lipca 2014

"Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV