głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek spróbuj tylko od Ciebie zależy co będzie dalej. Podążaj za sercem ale zabierz też rozum... tak na wszelki wypadek.'' “To może przypadek Że znów się widzimy Patr

tancorek

tancorek.moblo.pl
spróbuj tylko od Ciebie zależy co będzie dalej.
spróbuj   tylko od Ciebie zależy co... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

spróbuj - tylko od Ciebie zależy co będzie dalej.

 Podążaj za sercem  ale zabierz... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Podążaj za sercem, ale zabierz też rozum... tak na wszelki wypadek.''

“To może przypadek  Że znów się... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

“To może przypadek Że znów się widzimy Patrzymy na siebie W spokojnej udręce Wspomnienia spłowiały Przez lata i zimy Już tylko się znamy… Nic więcej…”

 Zawsze cię kochałam  a gdy się... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Zawsze cię kochałam, a gdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się go mieć chciało."

„Ale może właśnie do tego... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

„Ale może właśnie do tego wszystko się sprowadza. Do miłości, która nie jest falą namiętności, lecz decyzją, by poświęcić się czemuś, komuś, niezależnie od tego, jakie przeszkody stoją nam na drodze. I może podejmowanie tej decyzji wciąż, dzień po dniu, rok po roku, mówi więcej o miłości, niż gdyby w ogóle nie było trzeba stawać przed takim wyborem.”

 Nigdy  przenigdy nikogo nie oceniaj.... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Nigdy, przenigdy nikogo nie oceniaj. Nie oceniaj, nie krytykuj, nie osądzaj, nie potępiaj, nie wyrokuj. Każdy z nas jest jedyny, niepowtarzalny i kieruje się w życiu powodami niezrozumiałymi dla reszty. To dotyczy nas wszystkich."

 Kiedy  masz 20 – 30 lat i nie... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Kiedy, masz 20 – 30 lat i nie dopuszczasz do siebie emocji, to znaczy ze umarłaś/umarłeś i możesz chodzić, oddychać ale i tak jesteś trupem. W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje. Bo w życiu nie chodzi o stabilność i bezpieczeństwo, bo życie nie jest stabilne I bezpieczne, cokolwiek nam się na ten temat wydaje."

 Szczęście to najpierw odwaga.  teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Szczęście to najpierw odwaga."

 Ale ja tak nie chcę. Mam jedno... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"Ale ja tak nie chcę. Mam jedno życie. Chcę dożyć takiego dnia, że kiedy wstanę z łóżka, wyjdę na mój taras z widokiem na Manhattan, zadzwonię do ciebie, budząc cię w środku nocy i powiem – udało mi się! Kiedy pewnego ranka zbudzę się i pomyślę – dziś chcę popływać w turkusowym morzu – to kilka godzin później będę siedział w samolocie na Malediwy. Jeśli następnego dnia zachce mi się sushi, polecę na nie do Japonii. Rozumiesz? Każdy z nas na to zasługuje! Mamy tylko jedno życie, jedno pieprzone życie i nie możemy przeżyć go, będąc ograniczonymi przez zarobki w wysokości średniej krajowej!"

„  Boże  jak my do siebie pasujemy... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

„- Boże, jak my do siebie pasujemy – powtarzam po raz trzeci, jakbym stał przed skarbcem i wypowiadał zaklęcie, które go otworzy. I skarbiec rzeczywiście otwiera się przede mną. Splatasz stopy i nogami obejmujesz mnie w pasie na tyle mocno, że cień niepewności się nie prześlizgnie. Twój brzuch dzieli od mojego tylko parę sekund, a po chwili nagle mówisz, że kwitną kwiaty pomarańczy i pada ciepły deszcz. Początkowo zaledwie mżawka, ale nadciąga ulewa, w końcu przychodzi urwanie chmury, ziemia tętni, niebo otwiera się nad nami gorące jak piekło, a pomarańcze są pełne soku i pękają na drzewach. Tęcza kręci się jak szalona w 80 dni dookoła świata i nie można już jej zatrzymać. Pod naszymi oknami niczego nieświadome matki pokazują ją małym dzieciom, tłumacząc, że tęcze powstają z wody, która paruje – matki kłamią, bo przecież tęcze są z orgazmów.”

 I pomyślałam  że to jest magia.... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

"I pomyślałam, że to jest magia. Kochać kogoś."

„Z miłością do niego jest jak z... teksty

tancorek dodano: 26 grudnia 2014

„Z miłością do niego jest jak z oddychaniem. Przyszłam na świat, urodziłam się, zaczerpnęłam powietrza przez nos i usta i nie potrafię inaczej oddychać.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV