głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pewnego dnia znowu spotkasz kogoś niezwykłego. Ludziom którzy już raz kochali zazwyczaj to się zdarza. Taką mają naturę. 'W kółko słyszę tylko: kobiety nie wie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pewnego dnia znowu spotkasz kogoś niezwykłego. Ludziom którzy już raz kochali zazwyczaj to się zdarza. Taką mają naturę.
 Pewnego dnia znowu spotkasz kogoś... teksty

tancorek dodano: 8 maja 2015

"Pewnego dnia znowu spotkasz kogoś niezwykłego. Ludziom, którzy już raz kochali, zazwyczaj to się zdarza. Taką mają naturę."

'W kółko słyszę tylko:  kobiety... teksty

tancorek dodano: 8 maja 2015

'W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście.'

 W życiu chodzi o to aby zakochiwać... teksty

tancorek dodano: 8 maja 2015

"W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje. Bo w życiu nie chodzi o stabilność i bezpieczeństwo, bo życie nie jest stabilne I bezpieczne, cokolwiek nam się na ten temat wydaje. A na koniec I tak pamiętamy te rzeczy które były niestabilne i niebezpieczne."

   Bywa  że palisz mosty?    Tak  bo... teksty

tancorek dodano: 8 maja 2015

"- Bywa, że palisz mosty? - Tak, bo nie lubię ciągnąć za sobą niepotrzebnych ogonów. Mamy jedno życie i szkoda go na ludzi, którzy na nas po prostu nie zasługują. Nie jest tak, że natychmiast kogoś skreślam. Związki, bez względu na to, czy miłosne czy przyjacielskie, wymagają pracy. Należy starać się zrozumieć drugą stronę, odkryć, co ma w głowie, włożyć w tę relację wysiłek. I dopiero kiedy okaże się, że wszelkie sposoby zawodzą, można odpuścić. Bo nie ma sensu się męczyć. Spaliłam za sobą wiele mostów i wcale tego nie żałuję. Myślę, że jestem bogatsza o to doświadczenie. Dzięki temu też pewne sytuacje mnie nie rozpraszają i skupiam się na rzeczach dla mnie najważniejszych. I na ludziach, na których naprawdę mi zależy."

 Posiadanie miękkiego serca w tym... teksty

tancorek dodano: 3 maja 2015

"Posiadanie miękkiego serca w tym okrutnym świecie jest odwagą, nie słabością."

 Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?"

'Może już dzisiaj spotkałeś... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

'Może już dzisiaj spotkałeś człowieka z, którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się przyjacielem, a później bez skrupułów zostawiła Cię samą z dnia na dzień. Niektóre osoby i wydarzenia nas inspirują, ciekawią, a inne zgorszają lub sprawiają, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewno, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś niepowtarzalnego i unikalnego do naszego życia.'

 W każdym związku   na początku  w... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"W każdym związku - na początku, w połowie czy pod koniec - następuje taka chwila, w której wszystko zależy od jednego słowa albo zdania. Czasem jedno spojrzenie potrafi odbudować związek lub zburzyć go raz na zawsze."

'Podróż jest stanem stopniowego... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

'Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy.'

 Powiedział mi kiedyś jeden... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra, że ze mną dlatego jest kiepsko, bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem. Nie rozumem. Że jakbym zaczął analitycznie, to może..."

 Uważaj na znajomości  które... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć."

 Nie ma nic gorszego niż człowiek... teksty

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa... I którego nic nie spotyka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV