głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Zmieniłem się? Może i tak. Może na gorsze może na lepsze. Zależy z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej może dziecinniej. Tak i to prawda że

tancorek

tancorek.moblo.pl
Zmieniłem się? Może i tak. Może na gorsze może na lepsze. Zależy z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej może dziecinniej. Tak i to prawda że cza
 Zmieniłem się? Może i tak. Może... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"Zmieniłem się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

 To era  w której mężczyzna nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"To era, w której mężczyzna nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której mężczyzna wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno"

Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?'

Biorąc ślub  podejmuję decyzję... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

Biorąc ślub, podejmuję decyzję, że będę z mężem do końca życia. Czasem spotykam się z pogardą dla swojej decyzji. Ktoś mi mówi, że nic nie wiem o życiu, ktoś inny daje nam trzy lata. To przykre, że ludzie tak mówią, bo to w żaden sposób nie świadczy o moim związku, tylko o tych ludziach – że zostali zranieni, a z tej rany sączy się ropa. Na innych.

 Na jakiej podstawie sądzisz że... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"Na jakiej podstawie sądzisz że mając więcej będziesz szczęśliwszy, jezeli nie potrafisz się cieszyć z tego co już masz?"

 Wszystko dałoby się rozwiązać... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"Wszystko dałoby się rozwiązać, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali. Tylko komunikowanie się za pomocą słów przynosi efekty. Milczenie rodzi milczenie, wreszcie pojawia się głucha cisza, która zalega jak beton".

 Każdy potrzebuje człowieka  do... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"Każdy potrzebuje człowieka, do którego może się odezwać i powiedzieć: "Jest mi dzisiaj źle, nie wiem, co robić"

 miłość można tańczyć... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"miłość można tańczyć, przytulać do ust, do serca, trzymać za rękę. miłość można rozmawiać, płakać, krzyczeć, odgrywać scenami z talerzami, w łóżku wypieprzyć - też pomaga... miłość można zapijać, zabijać, zapominać... próbować... tylko trzeba z nią coś robić. miłości nie można milczeć... bo gdy zakładasz maskę, z rękawa wyciągasz talię ściem i ćwiczysz blef, bo gdy kochasz po cichu to wtedy rozpieprzasz się najbardziej..."

Ile razy w życiu się zawiodłeś... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

Ile razy w życiu się zawiodłeś- rozczarowanie. Przeżyłeś, komuś pomogłeś- miał wyjebane. Nie każdy docenia pomoc, nie każdy umie odwdzięczyć się kiedy trzeba- ja nie pojmuję. Nieraz mu pomagałeś on obiecywał, że możesz na niego liczyć i głupa zgrywał. Jak gdy go potrzebowałeś milczał telefon, numer nie odpowiada w słuchawce echo. Kiedyś byś poszedł w ogień zanim bez myślenia. On nie wie co to jest wdzięczność- nie docenia. Trzeba nie mieć sumienia być egoistą, wyrachowanym, zimnym jak lodowisko. JA TAM DOCENIAM WSZYSTKO- NAJMNIEJSZĄ POMOC. ODWDZIECZĘ SIĘ KIEDYŚ- BO TAK MNIE NAUCZONO.

 W sumie kobiety często nie wiedzą... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"W sumie kobiety często nie wiedzą czego chcą. Najlepiej jakby ich facet był takim 2 w 1. Takim chamowatym romantykiem. Żeby wiedział czego chce, znał swoją wartość a rano przynosił im śniadanie do łóżka i obsypywał różami. Chcą żeby z jednej strony był grzecznym chłopcem a z drugiej żeby umiał pokazać swoją ciemną stronę nocy. Kobiety lubią niegrzecznych facetów którzy są grzeczni tylko dla nich."

 Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

"Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle."

“Musisz wiedzieć również  że to... teksty

tancorek dodano: 23 października 2015

“Musisz wiedzieć również, że to ty i tylko ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie. I za to, żebyś właśnie nie był głodny, zły, samotny ani zmęczony.Twoim zajebanym obowiązkiem staje się nagle DBANIE O SIEBIE. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV