głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacogokocham byłam pijana ledwo stałam na nogach prawie na nic nie miałam siły jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić to wykrzyczeć że cię kurwa kocham. na to zawsze mam sił

tacogokocham

tacogokocham.moblo.pl
byłam pijana ledwo stałam na nogach prawie na nic nie miałam siły jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić to wykrzyczeć że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę..
byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

tacogokocham dodano: 2 marca 2010

byłam pijana, ledwo stałam na nogach, prawie na nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę..

Ale dzisiaj jestem nijaka. Chora... teksty

tacogokocham dodano: 1 marca 2010

Ale dzisiaj jestem nijaka. Chora, stęskniona. Zaczekana nadzieją i bezgranicznie głupia.

zostaw mnie. nie kuś  nie wołaj.... teksty

tacogokocham dodano: 1 marca 2010

zostaw mnie. nie kuś, nie wołaj. daj skołatanym myślom odpocząć - już pora

teraz  to możesz sobie jedynie na... teksty

tacogokocham dodano: 1 marca 2010

teraz, to możesz sobie jedynie na mnie popatrzeć. kiedyś, miałeś okazję, na więcej, pozwoliłabym Ci się nawet kochać, jednak nie wykorzystałeś swojej szansy. żałuj, kochanie.

Nie lubi spódniczek  a czasem w nich... teksty

tacogokocham dodano: 28 luty 2010

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi.Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a często przeklina..!

'Wiem  że nawet po długim czasie... teksty

tacogokocham dodano: 28 luty 2010

'Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje, wiem, że widząc Cię emocje wrócą, wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy. '

kochał ją w trampkach   pożądał... teksty

tacogokocham dodano: 27 luty 2010

kochał ją w trampkach , pożądał w szpilkach , ubóstwiał na boso .

Hop hyc  hop hyc... Uczesana w dwa... teksty

tacogokocham dodano: 24 luty 2010

Hop-hyc, hop-hyc... Uczesana w dwa kucyki skakała przez skakankę. Jakże chciała wrócić do tych czasów, gdzie nie było złamanych serc, a największym problemem była "skucha" podczas grania w gumę.

Zrób mu to samo co On zrobił Tobie... teksty

tacogokocham dodano: 22 luty 2010

Zrób mu to samo co On zrobił Tobie - rozkochaj go w sobie... A potem zachowaj się jak suka; powiedz mu że to były tylko żarty.

bo ona lubi wiedzieć   że jest... teksty

tacogokocham dodano: 22 luty 2010

bo ona lubi wiedzieć , że jest potrzebna - że ktoś ją potrzebuje...lubi widzieć uśmiech na twarzach innych... lubi czasem usłyszeć: "Dobrze,że jesteś"...lubi widzieć "ten blask w oku"...lubi czuć "to coś"... lubi, gdy koło niej są ludzie których kocha...lubi przytulić się do bliskiej osoby i nie pytać o nic. ot, tak

Wszystkie Ci mówią  że jesteś... teksty

tacogokocham dodano: 22 luty 2010

Wszystkie Ci mówią, że jesteś przystojny. Tyle razy to już słyszałeś! Więc po co ja mam Ci to mówić? - Bo jesteś tą, od której chce to usłyszeć.

tłumaczył mi jak pięcioletniemu... teksty

tacogokocham dodano: 21 luty 2010

tłumaczył mi jak pięcioletniemu dziecku,że to nie jest koniec świata i trzeba dalej żyć. . . . . Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść.Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz.Przestań być tym, kim nie jesteś. Bądź tym, kim jesteś. Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy,raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni Ci coś zwrócą, docenią Twój wysiłek, odkryją Twój geniusz, odwzajemnią Twoją miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV