głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacogokocham Pijany klown z twarzą jak księżyc i jego srebrzysta dama. nie raz szczęście raz nieszczęście może właśnie to mi dane będę kochać będę walczyć o to co jest mi pi

tacogokocham

tacogokocham.moblo.pl
Pijany klown z twarzą jak księżyc i jego srebrzysta dama.
Pijany klown z twarzą jak księżyc... teksty

tacogokocham dodano: 7 kwietnia 2010

Pijany klown z twarzą jak księżyc i jego srebrzysta dama.

nie raz szczęście  raz... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

nie raz szczęście, raz nieszczęście może właśnie to mi dane, będę kochać, będę walczyć o to co jest mi pisane...

zawsze będzie co wspominac.... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

zawsze będzie co wspominac. Pierwsza miłość, zakochanie one będą w głowie pływać.

I tylko wspomnienie  co jest miłe... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

I tylko wspomnienie, co jest miłe jak Twój dotyk, nie pozwala zapomnieć, że miłość to narkotyk, że potrafi zaczarować, dać sens i wiarę, że godzi wielkie szczęście z wielkim koszmarem, że unosi tak wysoko, że gwiazd nawet nie widać, ona daje Tobie mapę, która może Ci się przydac...

Każda miłość inna  każda... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

Każda miłość inna, każda czarodziejem wyciąga Tobie rękę, gdy chłodem powieje bez patrzenia na czas o Ciebie się upomni sprawi to uczucie serce nigdy nie zapomni.

  Czego chcesz?   Przepraszam  że... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

- Czego chcesz? - Przepraszam, że Cię obudziłem. - Nie spałam. - Co za szczęście. - Możesz mi powiedzieć co tu robisz? - Musiałem się z Tobą zobaczyć. - Ponieważ...? - Uspokajasz mnie. Lepiej się czujesz siedząc na krawężniku przed Twoim domem niż gdziekolwiek indziej na świecie. - Przestań, dlaczego nie mogę mieś normalnego chłopaka? Zwykłego faceta, który nie byłby wariatem? - Wszyscy tego pragną ale taka miłość nie istnieje. - Wejdź, tylko postaraj się wyjątkowo nie być sobą. - Obeszlibyśmy się bez Twoich życiowych mądrości. - Może... - Ciasno tu. Chodźmy na spacer - Jest czwarta rano. To jakieś szaleństwo. Nie uważasz? - Jeśli potrzebna Ci wymówka... - Niedługo otwierają piekarnię na rogu. To będzie całkiem normalne. Udamy wielbicieli ciepłych rogalików - Ok.

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

tacogokocham dodano: 6 kwietnia 2010

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

Opowieść wygląda tak: on i ona  On... teksty

tacogokocham dodano: 5 kwietnia 2010

Opowieść wygląda tak: on i ona On ją kochał, niechaj skonam Chodź juz była naruszona z reputacja kurwiszona Jakoś to pokonał, podał jej swoje ramie ...

Może i wyjdę na sukę   dziwkę... teksty

tacogokocham dodano: 5 kwietnia 2010

Może i wyjdę na sukę , dziwkę , albo puszczalską . Ale każdy będzie mi zazdrościł że idę spać i budzę się obok niego i jestem szczęśliwa .

zobaczyłam ją jak mizdrzy się do... teksty

tacogokocham dodano: 2 kwietnia 2010

zobaczyłam ją jak mizdrzy się do mojego, eks chłopaka. nie dałam za wygraną. podeszłam do niej i na jego oczach, powiedziałam, że powinna się zwijać, bo zaraz zaczyna się jej zmiana. popatrzyła na mnie, lekceważącym wzorkiem. odwzajemniłam spojrzenie, i z szyderczym uśmieszkiem zapytałam : 'pod którym słupem dzisiaj dajesz?' i odeszłam, z satysfakcją wypisaną na twarzy. abstracion.

Świat karmiących się kłamstwami... teksty

tacogokocham dodano: 27 marca 2010

Świat karmiących się kłamstwami ołowianych żołnierzyków.

jestem zbyt szlachetną suką dla... teksty

tacogokocham dodano: 17 marca 2010

jestem zbyt szlachetną suką dla takiego kundla jak ty . ;]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV