głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ze wszystkim sobie poradzę   ale... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Ze wszystkim sobie poradzę , ale kurwa sama się nie przytulę .

'za co ich uwielbiam ? za to   że... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

'za co ich uwielbiam ? za to , że gdy przychodzę do szkoły w fatalnym nastroju - nie mija jedna lekcja, a ja już płaczę ze śmiechu.

Pan Stefan pojechał do sanatorium.... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Pan Stefan pojechał do sanatorium. Po kilku dniach pisze do żony: "Przyślij 700 zł to mi przedłużą" Wkrótce otrzymał od żony 1400 zł z dopiskiem: "Niech Ci przedłużą i poszerzą."

Przychodzi mężczyzna do klubu i... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Przychodzi mężczyzna do klubu i pyta się kelnera: - Mam 20 zł co pan poleca? A kelner na to: - Inną restaurację.

Przychodzi blondynka do sklepu i... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Przychodzi blondynka do sklepu i przez pół godziny męczy się z otwarciem drzwi. Gdy już weszła sklepowa mówi: - Co pani tak długo otwierała te drzwi, przecież jest napis: ciągnąć. Na to blondynka: - Tak, ale nie pisze, w którą stronę ciągnąć.

Kowalski spotyka swojego kolegę:... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Kowalski spotyka swojego kolegę: -Gdzie idziesz? -Na probe chóru. -co tam robicie? -Gramy w karty, piwo pijemy... -A kiedy śpiewacie? -Jak wracamy do domu.

Nauczycielka od j.polskiego wchodzi... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Nauczycielka od j.polskiego wchodzi do klasy i mówi: - zadam wam teraz do napisania wypracowanie, w którym musi występować wątek religijny, historyczny, miłosny i tragiczny. No to zaczynajcie pisać. Wszyscy zaczęli pisać, a Jasiu siedzi i huśta się na krześle. Nauczycielka podchodzi do niego i pyta się: - A ty Jasiu już napisałeś? - Tak - A mógłbyś nam przeczytać co napisałeś? No i Jasiu zaczął czytać: O mój Boże - wątek religijny Westchnęła Hrabina - wątek historyczny Zaszłam w ciążę - wątek miłosny Ale nie wiem z kim - Wątek tragiczny.

W autobusie siedzi młody chłopak i... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

W autobusie siedzi młody chłopak i ciągle wpatruje się w dekolt młodej dziewczyny. Ona nie wytrzymuje i po chwili mówi: - Chcesz w gębę? - Tak, a drugiego do ręki.

... jedną ręką trzymam Twoją... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

... jedną ręką trzymam Twoją fotografię, a drugą ręką myślę o Tobie...

Jaka jest najseksowniejsza kobieta na... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Jaka jest najseksowniejsza kobieta na świecie? Odpowiedź: Nauczycielka, bo : 1. ma klasę 2. ma okres dwa razy do roku 3. wstawia pałę w dwie sekundy 4. potrafi pieprzyć 45 minut bez przerwy.

Mąż do żony:   Czemu Ty taka tępa... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Mąż do żony: - Czemu Ty taka tępa jesteś? Nie mogę już tego znieść! Nawet suwakiem logarytmicznym nie umiesz się posługiwać! Albo się nauczysz, albo wypierdalaj ! Następnego dnia mąż wraca z pracy, a Żona wita go w korytarzu z suwakiem logarytmicznym w dłoni: - Twój członek ma 16 centymetrów długości. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości. Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, więc całkowita suma niedoruchania wynosi 42 kilometry i 345 metrów. Albo doruchasz, albo wypierdalaj!

Wróciły dzieci z wakacji na wsi.... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Wróciły dzieci z wakacji na wsi. Jedno z nich opowiada: - Mamusiu, widzieliśmy taaaką grubą świnie, jeszcze grubszą niż ty! Matka posmutniała i zaczęła popłakiwać. Widząc to podeszło młodsze z nich, córeczka, i mówi: - Nie płacz mamusiu, to nie prawda - nie ma grubszej świni od ciebie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV