głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
musze sie napić.musze zapalić.... teksty

taayhy dodano: 28 maja 2011

musze sie napić.musze zapalić. wszystko mnie wkurwia.wszyscy mnie wkurwiają.

Wróżka mówi do klientki:    Mąż... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Wróżka mówi do klientki: - Mąż panią zdradza. - Chyba musiała pani odwrotnie rozłożyć karty.

Przychodzi facet do seksuologa. Ten... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Przychodzi facet do seksuologa. Ten go pyta: - Kiedy miał pan ostatnio stosunek ? - Oj panie doktorze tak dawno, że nie pamiętam. Zadzwonię do żony, może ona wie. Wykręca numer i mówi: - Zosia, kiedy ostatni raz uprawialiśmy seks? - A kto mówi?

Dlaczego tak malo kobiet gra w pilke... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Dlaczego tak malo kobiet gra w pilke nozna? - Bo nie tak latwo znalezc jedenascie kobiet, ktore chcialyby wystapic w takich samych kostiumach.

Z punktu widzenia kobiet... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Z punktu widzenia kobiet, mężczyźni mają dwie poważne wady: "To, że cały czas myślą o seksie i to, że robią co innego, niż myślą".

Jasiu przybiega do mamy i krzyczy:... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Jasiu przybiega do mamy i krzyczy: - Mamo! Mamo! W domu na kanapie leżą nadzy ludzie i robią dziwne rzeczy! Na to mama: - Nie chodź tam synku! To na pewno jacyś dzicy ludzie! W odpowiedzi malec kreci głową i mówi: - No... nie wiem. Ciocia to może jest dzika, ale tata jest nasz!

Na lekcji muzyki pani mówi do... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Na lekcji muzyki pani mówi do dzieci: - Narysujcie obrazek związany z utworem Bethoveena. Podchodzi do Jasia i widzi, że rysuje wielkiego penisa. - A to co??? - Jak co? Dla Elizy.

Przychodzi Jasiu  syn dresiarza do... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Przychodzi Jasiu, syn dresiarza do domu. Ojciec do niego: - Yoł, mały jak tam w budzie? - Wiesz ojciec, Dostałem dzisiaj 5 jedynek. - O, to Jasiu, będzie wpierdol! - Wiem, mam już adresy!

Jasio podchodzi do skacowanego ojca i... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Jasio podchodzi do skacowanego ojca i pyta? -Tato jakie jest 6 przykazanie? -a ojciec:nie pi**dol synku -w takim razie dobrze kojarzylem...

Katechetka pyta dzieci:   jak... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Katechetka pyta dzieci: -jak sadzicie, ktora czesc ciala wchodzi pierwsza do nieba...zglasza sie ANia i mowi ze pewnie rece bo nimi kreslimy znak krzyza i skladamy podczas modlitwy. -katechetka mowi ze to bardzo fajna koncepcja i pyta dzieci czy sa jeszcze jakies -na to jasiu....moim zdaniem sa to nogi...wczoraj gdy przechodzilem kolo pokoju rodzicow to mam krzyczała "Boże dochodze...dochodze..." i gdyby nie to ze tata na niej lezal to pewnie by odeszla .

Mały Jasio ogląda z ojcem... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

Mały Jasio ogląda z ojcem telewizję. Nagle pojawia się plansza "Film tylko dla dorosłych" - Tatusiu - pyta Jasio - dlaczego tego filmu nie mogą oglądac dzieci? - Cicho bądz! Zaraz zobaczysz.

W klasie pani pyta dzieci:    Co jest... teksty

taayhy dodano: 26 maja 2011

W klasie pani pyta dzieci: - Co jest najszybsze na świecie? - Nasz samochód - mówi Jacek. - Pociąg - mówi Kasia. - Rakieta - mówi Kazio. - Myśl - mówi Bronek. - Ponieważ jak pomyślę o Paryżu, to jestem natychmiast w Paryżu. Nic, nie jest szybsze, jak myśl! Pani jest zachwycona odpowiedzią Bronka, już chce go pochwalić, ale nagle wstaje Jasiu i mówi: - Mój tata jest jeszcze szybszy! Wczoraj wieczorem podsłuchałem, jak mówił do mamy "Ach, dzisiaj doszedłem szybciej niż myślałem".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV