głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Witaj życie! a raczej... pustko? Nie... teksty

szpinda94 dodano: 7 listopada 2018

Witaj życie! a raczej... pustko? Nie wiem czy w tym momencie mogę mówić, że "żyję". Nie czuję się jakbym "żyła", czuję.... nic, a jednocześnie zbyt wiele. Nie umiem siebie poskładać, nie umiem tego ogarnąć, bynajmniej tak czuję. Walczę. Codziennie. Ze wszystkim. Ból, zmęczenie, zła kondycja psychiczna i fizyczna. W nocy nie mogę spać, w dzień marzę o tym, żeby wszystko się skończyło. Jest mi z tym cholernie źle, cholernie nienawidzę takiego czasu. A przede wszystkim to chyba nienawidzę tej słabości, która odbiera mi możliwość "życia". Zapewne brakuje mi witamin jakichś, zapewne od wielu ludzi usłyszałabym "a przestań, zmień myślenie, będzie lepiej" no tak, jasne, dzięki za cenne rady. Tylko ja staram się zmienić myślenie, ale nie mam siły.

Widzisz skarbie życie absolutnie nie... teksty

szpinda94 dodano: 27 maja 2018

Widzisz skarbie życie absolutnie nie jest łatwe. Każdy człowiek dostaje po dupie ale nie każdy radzi sobie z tym świetnie. Są tacy którzy absolutnie nie potrafią. Jestem jednym z nich, jednak świat nauczył mnie świetnie udawać. Dźwiga cały ból który został mi przeznaczony. Każdego człowieka który spowodował, że czuje się teraz bez sił szczerze nienawidzę. Jednak nie zamierzam walczyć złością, mam jeszcze większą broń - prawdę. Powiem cała prawdę. Zacznę od człowieka, który spowodował to że chce zmienić w swoim życiu ból. Opowiem mu wszystko chociaż moze nie powinnam. Następnie będę miała więcej siły by ratować człowieka, który jest mi cholernie bliski. Czas znajomości nie gra roli. Są ludzie których znam latami A nie potrafili zrozumieć. Jest człowiek na tym świecie którego znam kilka miesięcy i właśnie ona pokazała mi że muszę walczyć. On przez wszystko co zrobił pokazał że walczyć muszę prawdą. Ix pamiętaj że Cię kocham i walczę dla nas.

Chciałabym być odważna. Inni chcą... teksty

szpinda94 dodano: 25 maja 2018

Chciałabym być odważna. Inni chcą zostać superbohaterami, biznesmena i czy zajmować jakieś lepsze stanowisko. A ja? Po prostu chciałabym być odważna. Może dzięki temu nie czulabym tej pustki, nie traciła ludzi na których mi zależało i czulabym się lepiej. Nie popelnialabym głupot które mogą być niewybaczalna mimo że całkiem nieszkodliwe. Chciałabym nauczyć się też mówić, o swoich problemach, komuś kto chciałby spędzić ze mną życie. Była kiedyś jedna osoba i właśnie zabrakło mi odwagi i umiejętności mówienia. Być może dzięki temu nie stałoby się to wszystko co być może nie powinno. Nie wiem jak się czuć. Nie mam co ze sobą zrobić. Boję się okrutnie boję się życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV