głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Kiedy coś uparcie gaśnie.. zaufaj iskierce nadziei.. Ona ma swój własny świat. Nikt oprócz niej nie ma do niego wstępu. Bo po co .? To życie jest snem. Tylko on

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Kiedy coś uparcie gaśnie.. zaufaj iskierce nadziei..
Kiedy coś uparcie gaśnie.. zaufaj... teksty

sylwia84 dodano: 1 grudnia 2009

Kiedy coś uparcie gaśnie.. zaufaj iskierce nadziei..

Ona ma swój własny świat.  Nikt... teksty

sylwia84 dodano: 1 grudnia 2009

Ona ma swój własny świat. Nikt oprócz niej, nie ma do niego wstępu. Bo po co .? To życie jest snem. Tylko ona wie co w nim jest. Jej smutki, radości, zmartwienia. Ona sama wie czego chce. Nikt ani nic tego nie może zmienić. Ona kocha swoje marzenia i wspomnienia. Ciężko jej żyć. Ale żyje i cieszy sie każdą chwilą. Bo ona nie będzie wiecznie trwać. Łapie ją garściami. Upaja się nią. A później gdy się skończy. Płacze, wspomina ... I znów zaczyna żyć od nowa. Dąży do swojego szczęścia ... A może jej tylko się tak wydaje..

Nikt nie zasługuje na Twoje łzy...... teksty

sylwia84 dodano: 1 grudnia 2009

Nikt nie zasługuje na Twoje łzy... Ten, kto zasługuje, napewno nie doprowadzi Cię do płaczu... Nigdy nie przestawaj się śmiać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz kto i kiedy zakocha się w Twoim uroku...

Który raz stała tam szukając... teksty

sylwia84 dodano: 1 grudnia 2009

Który raz stała tam szukając wspomnień Obserwując tamtych dni gasnący płomień Nie ma już i nie będzie tego więcej Jak rozmawiać z zachodzącym dźwiękiem? Kto wysłucha jej, kto zrozumie, Kto poczuje to, co tylko ona czuje Nie ma szans rozdział trzeba zamknąć Warto ogrzać się żeby nie zamarznąć Znaleźć miłość ruszyć z miejsca zacząć kochać Nowa przyszłość, ale inna niż wyśniona Plany jutra kiedyś dziecko nowe życie Być z kimś innym niż mówiły obietnice Trzeba składać to łącznie z sobą samą By wędrować nawet droga rozkopaną.

Gdzie ma szukać  jeśli niebo nie... teksty

sylwia84 dodano: 1 grudnia 2009

Gdzie ma szukać, jeśli niebo nie pomaga Wszystko inne tylko ona taka sama. Żyli szybciej niż możemy sobie przyśnić Mieli siłę, żeby być naprawdę wolni Zakochani, zaufani, nieostrożni Zegar nie dał im wskazówek, ale liczył czas A nagłówki gazet wtedy porwał cały świat Potem już nie było nic więcej Oprócz snów reportera pod zdjęciem Gdy jest ciemno, chłodny wiatr ona wraca tam Widzi jego widzi siebie jak tamtego dnia Przypomina sobie gwiazdy, co spadają One chyba jednak życzeń nie spełniają. Chodź powiedz mi jak bardzo tęsknisz Jak zniszczony jest Twój pamiętnik Uwierz w to ze nikt tak nie znika Ona wzięła parę dni wolnych od życia.!!!

  Spotkałam dziś Miłość...    I... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

- Spotkałam dziś Miłość... - I co ci powiedziała? - Przepraszała, że nie zawsze trwa do końca - Płakała? - Płakała, bo często rani. - Krzyczała? - Krzyczała, że nie zawsze jest piękna. - Śmiała się? - Śmiała się, bo umie z siebie kpić. - Żałowała? - Żałowała, że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie. - Była zła? - Złościła się, że czasem w nią wątpimy. - Cieszyła się? - Cieszyła się, że jej tak często szukamy. - Co ci jeszcze powiedziała? - Że nie jest dla mnie.. :-(

No uderz mnie! to nie boli.. życie... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

No uderz mnie! to nie boli.. życie kopie mocniej.. .Możesz mi obrabiac dup*.. i tak mnie to nie rusza. .Kocham patrzeć gdy to robisz ! .Kocham patrzeć jak podziwiasz mnie z zazdrością! .Kocham patrzeć jak widzisz we mnie ' coś ' pięknego ! .Kocham patrzeć gdy przechodzę obok.. jak mierzysz mnie wzrokiem! .Kocham patrzeć gdy nazywasz mnie ' suczką ' wtedy widzę jaka jesteś słaba ! .Kocham patrzeć jak się ścierasz po to by mi dorównać! .Kocham patrzeć jak odnosisz 'porażki' !

!   gt  Jeżeli ktoś Cię kiedyś... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

! -> Jeżeli ktoś Cię kiedyś nie nawidził.. [ ? ] <- ! ! -> To 'tylko' dlatego , że chciał być taki jak Ty <- ! ! -> A nie mógł <- !

Dziewczyna lubiąca się bawić..... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

Dziewczyna lubiąca się bawić.. odrazu 'dziwką' nazywana.. Przez wszystkich z tego powodu palcami wytykana.. [ ? ] Chłopak robiący to samo.. boski 'CASANOVA'. Myśli wciąż kim będzie jego ofiara nowa.. Tańczy z kilkoma facetami.. mówią: 'ale szmata'- bawi się kolesiami.. Chłopak zaliczający każdą dziewczynę, w oczach kolegów odrazu zasłynie.. Wolna laska całująca się z jakimś kolesiem, opinię 'łatwa' za sobą niesie.. Ludz!e troche zrozumienia zatem.. Dlaczego z każdej dziewczyny na siłę robicie 'szmatę'

Można zamknąć oczy na... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

Można zamknąć oczy na rzeczywistość.. Ale nie na wspomnienia

..Kiedyś obiecałam sobie..że... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

..Kiedyś obiecałam sobie..że zapomne o Tobie.. A teraz obiecuję Ci, że dotrzymam słowa..

Będziesz trzymała Go za ręke... teksty

sylwia84 dodano: 28 listopada 2009

Będziesz trzymała Go za ręke, ..ale to ja pierwsza tuliłam jego dłoń Będzie Mu no, będziesz Go pocieszać, ..ale On będzie pamiętał jak JA to robiłam.. Będziesz całowała Jego ciało, ..ale On wspomni jak JA to robiłam.. Będzie patrzył w Twoje oczy, ..ale zauważy w nich mój piwny kolor.. Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień.. A gdy będzie kiedyś płakał, przybiegniesz do Niego, ..ale on sie odwróci, bo tam już będę JA!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV