głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 bajerować to my ale nie nas :P jeśli będzie Ci na mnie zależało to znajdziesz do mnie drogę nawet przez piekło. Samo Życie! Mały ptaszek leciał na południe ucie

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
bajerować to my ale nie nas :P
bajerować to my  ale nie nas :P teksty

sylwia84 dodano: 9 luty 2012

bajerować to my, ale nie nas :P

jeśli będzie Ci na mnie zależało... teksty

sylwia84 dodano: 9 luty 2012

jeśli będzie Ci na mnie zależało, to znajdziesz do mnie drogę, nawet przez piekło.

Samo Życie!  Mały ptaszek leciał... teksty

sylwia84 dodano: 9 luty 2012

Samo Życie! Mały ptaszek leciał na południe uciekając przed zimą. niestety było już tak zimno, że ptaszek przemarzł i spadł na pole. polem przechodziła krowa i nasrała na ptaszka. ponieważ gówno było ciepłe funkcje życiowe ptaszka zaczęły wracać do normy. leżał więc sobie szczęśliwy i ogrzany w gównie i wkrótce zaczął śpiewać. obok przechodził kot, który usłyszał śpiew ptaszka, wyciągnął go z gówna i pożarł. WNIOSKI : 1. nie każdy kto na Ciebie nasra jest Twoim wrogiem; 2. nie każdy kto Cię wyciągnie z gówna jest Twoim przyjacielem; 3. jak siedzisz w gównie to się nie odzywaj.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

sylwia84 dodano: 9 luty 2012

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

mężczyźni na smyczy nie wracają... teksty

sylwia84 dodano: 9 luty 2012

mężczyźni na smyczy nie wracają do swoich kobiet. bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie! 997eeb0f0029e51b4cfe6f0a.jpg

nie wiem jak wy  ale ja jestem... teksty

sylwia84 dodano: 7 luty 2012

nie wiem jak wy, ale ja jestem zajebista!

 A kiedy tęsknie zamykam powieki i... teksty

sylwia84 dodano: 7 luty 2012

"A kiedy tęsknie,zamykam powieki i jesteś"!♥

DZIECKO  – w podstawowym znaczeniu... teksty

sylwia84 dodano: 6 luty 2012

DZIECKO – w podstawowym znaczeniu młody człowiek, który nie osiągnął jeszcze pełnej dojrzałości. W innym znaczeniu dziecko to także bezpośredni potomek, niezależnie od jego aktualnego wieku i stopnia dojrzałości... ...a dla mam CUD ŚWIATA.

Dzieci są dla nas największym... teksty

sylwia84 dodano: 6 luty 2012

Dzieci są dla nas największym skarbem, darem od Boga. To dla nich dążymy do lepszego życia, dzięki nim jesteśmy naprawdę szczęśliwe i zdajemy sobie sprawę z tego jak wielką potęgę ma miłość.

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze... teksty

sylwia84 dodano: 6 luty 2012

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk ...

Gdy przyszłaś na ten świat  moje... teksty

sylwia84 dodano: 6 luty 2012

Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

Jeśli to prawda co mówią   to... teksty

sylwia84 dodano: 5 luty 2012

Jeśli to prawda co mówią, to jesteś moim szczęściem. A co mówią? Mówią, że szczęście to ktoś, dzięki komu wiesz, że żyjesz. A ja właśnie dzięki Tobie żyję. Ty pomogłeś mi się narodzić ponownie. Teraz znowu potrafię kochać i marzyć. Dziękuję! Polecam: http://www.klamerka.pl/89-1-podziekowania.html#ixzz1lY2HgzTN najlepsze życzenia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV