głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Wiesz co jest najgorsze w życiu ? gdy nie masz żadnego punktu odniesienia nie dążysz do żadnego celu bo każdy utraciłaś żyjesz bo żyjesz a tak naprawdę starasz

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Wiesz co jest najgorsze w życiu ? gdy nie masz żadnego punktu odniesienia nie dążysz do żadnego celu bo każdy utraciłaś żyjesz bo żyjesz a tak naprawdę starasz si
Wiesz co jest najgorsze w życiu ?... teksty

sylwia84 dodano: 13 luty 2012

Wiesz co jest najgorsze w życiu ? gdy nie masz żadnego punktu odniesienia, nie dążysz do żadnego celu, bo każdy utraciłaś - żyjesz, bo żyjesz , a tak naprawdę starasz się funkcjonować tylko dlatego , że inni tego od Ciebie wymagają.

Wiem  że nie wszystko jest takie jak... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Wiem, że nie wszystko jest takie jak się wydaje. na przykład ja: z zewnątrz jestem zrównoważona emocjonalnie, poukładana i ... czasem dziwna, ale w środku szaleje we mnie huragan, niezrozumienie, niepewność i ... czasem samotność. Wspierałam chociaż mnie nie wspierano, pomagałam chociaż mnie nie pomagano, kochałam chociaż mnie nie kochano.

Potrzebuję teraz trochę czasu i... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Potrzebuję teraz trochę czasu i trochę samotności, żeby poukładać siebie od nowa. Zepchnęłam się bardzo głęboko, muszę więc dogrzebać się do tej dziewczyny sprzed kilku dni. Choć ta obecna nie jest przecież taka zła, jest po prostu smutna. Ludzie boją się smutku, jakby był zaraźliwy, choć to moja naturalna reakcja na otaczającą mnie rzeczywistość.

Póki co chcę odbudować ten pancerz... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Póki co chcę odbudować ten pancerz ochronny, bo w pewnym momencie o nim zapomniałam. A on wdarł się do środka. Wiem, teraz mam nauczkę - popękaną skorupkę i świadomość, że nie powinnam tęsknić za kimś, kto niekoniecznie śpi samotnie. Słowo przepraszam jest najgłupszym słowem świata, wyprzedzając nawet 'kocham Cię'. A mówisz, że Ci przykro. Uwierz kretynie, że mi bardziej, bo obiecałam sobie, że nie będę przez Ciebie płakać.

Nie udało się. To nic nie zmienia... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Nie udało się. To nic nie zmienia, nie wymażę Cię ze swojej pamięci. Co mnie nie zabije, to mnie wkurwi, więc mam ochotę uderzyć Cię z całej siły, żebyś poczuł choć chwilę to, co ja. A potem wypalić Ci literkę L na czole. L jak loser. Bo takiej dziewczyny jak ja się nie oszukuje, dobrze o tym wiesz, do kurwy nędzy. Wiesz dobrze, że to obraza najcięższego kalibru. Pierdol się na tę chwilę, nie obchodzi mnie to z kim. Nic mnie nie obchodzi. Nie, Ty mnie obchodzisz, ale wiesz, od teraz najważniejsza jestem ja. Poradzę sobię.

Mnie nie straszyli Buką  Gargamelem... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Mnie nie straszyli Buką, Gargamelem czy Cruellą de Mon. Mi mama mówiła, że jak nie będę jeść to się kiedyś zakocham.

Raz na jakiś czas w naszym życiu... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami.

wódka ma smakować ? od kiedy !?... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

wódka ma smakować ? od kiedy !? ona ma sponiewierać. to nie jest obiad.

czas tak łatwo nas pokonał.. teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

czas tak łatwo nas pokonał..

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Pewnie nie raz spierdolimy to na czym nam zależy, nigdy nie będzie dobrze, ale zawsze pozostaną wspomnienia z tych zajebistych chwil.

Z uniesień zostało mi uniesienie... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Z uniesień zostało mi uniesienie brwi.. Ze wzruszeń - wzruszenie ramionami..

Czym się różni udawana miłość... teksty

sylwia84 dodano: 12 luty 2012

Czym się różni udawana miłość od prawdziwej? Udawana: Kocham te płatki śniegu w twoich włosach! Prawdziwa: Gdzie masz czapkę, kretynko?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV