 |
staywithme4everr.moblo.pl
Ona się naćpała...? Nie ... to Ty tak na nią działasz.
|
|
 |
- Ona się naćpała...?
- Nie ... to Ty tak na nią działasz.
|
|
 |
Pamiętasz jak to było w szkole? Znałam Jego plan na pamięć, zawsze wiedziałam gdzie spędza przerwy i "całkiem przypadkiem" wpadałam na Niego. Wiesz, nic oprócz miejsca się nie zmieniło. Znam na pamięć dni w których tam jest, siedzi zawsze w tym samym miejscu a ja "całkiem przypadkiem" jestem zaskoczona naszym spotkaniem. Nie dorosłam.
|
|
 |
tak, chyba kogoś potrzebuję. bo kogoś potrzebuje każdy.
|
|
 |
Uwielbiała ich romantyczne wieczory, po których zawsze odprowadzał ją do domu. Uwielbiała przyciągać go do siebie i całować nieskończenie. Uwielbiała wtulać się w jego ramiona, czując że to jest jej miejsce. Uwielbiała gdy uśmiechał się na jej widok. Bo kochała go cholernie z całego serca. ♥
|
|
 |
Oszczędzaj ruchy: pamiętaj jak ktoś Cię irytuje to musisz użyć ponad 20 mięśni, żeby wykrzywić twarz, ale tylko czterech, żeby wziąć zamach i jebnąć go w mordę.
|
|
 |
palę papierosa i patrzę w twoje oczy myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy.
|
|
 |
I będzie jak dawniej, przestańmy się śpieszyć . Zacznijmy od nowa od tych małych rzeczy.
|
|
 |
W moim innym świecie możemy gadać do rana i rozumiesz mnie bezsprzecznie i jemy wspólne śniadania.
|
|
 |
przepraszam, ale nie umiem mieć na Ciebie wyjebane, po prostu nie umiem.
|
|
 |
żadne z nas nie wiedziało 'co',ale każde z nas czuło,że to 'coś' ważnego.
|
|
 |
Miłość opiera się na paradoksie- to tak jakby kurwa była dziewicą !
|
|
|
|