głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
stay.strong Zniknąłeś za rogiem zostawiłeś mnie zanoszącą się od płaczu trzęsącą się z zimna. Nie pomyślałeś nawet żeby złapać mnie za rękę i powiedzieć że damy radę razem.

stay.strong

stay.strong.moblo.pl
Zniknąłeś za rogiem zostawiłeś mnie zanoszącą się od płaczu trzęsącą się z zimna. Nie pomyślałeś nawet żeby złapać mnie za rękę i powiedzieć że damy radę razem. Nie
Zniknąłeś za rogiem zostawiłeś... teksty

stay.strong dodano: 6 marca 2014

Zniknąłeś za rogiem, zostawiłeś mnie zanoszącą się od płaczu, trzęsącą się z zimna. Nie pomyślałeś nawet, żeby złapać mnie za rękę i powiedzieć że damy radę, razem. Nie przyszło Ci do głowy, żeby mnie do siebie przytulić tak jak kiedyś. Ale Ty nie umiałeś poradzić sobie z problemami, wolałeś uciec.

Tylu ludzi ocenia nas po wyglądzie... teksty

stay.strong dodano: 26 lipca 2013

Tylu ludzi ocenia nas po wyglądzie, po kolorze naszych ubrań, kolorze włosów, po tym jak mówimy. Widzą tylko stroje, ale nikt z nich nie wie w co ubrane jest nasze serce i dusza. Może jesteśmy szczęśliwi, smutni, może coś rozpierdala nas od środka tak, że nie umiemy normalnie funkcjonować.

Chyba czasami nie warto walczyć... teksty

stay.strong dodano: 26 lipca 2013

Chyba czasami, nie warto walczyć, nie zawsze gra jest warta świeczki.

Mam wrażenie że oddalam się od... teksty

stay.strong dodano: 25 lipca 2013

Mam wrażenie, że oddalam się od życia.

o dziękuję   . teksty stay.strong dodał komentarz: o dziękuję ; )). do wpisu 21 lipca 2013
oglądałam już  a chciałam właśnie coś nowego  D teksty stay.strong dodał komentarz: oglądałam już , a chciałam właśnie coś nowego ; D do wpisu 21 lipca 2013
poleci mi ktoś jakieś ciekawe... teksty

stay.strong dodano: 21 lipca 2013

poleci mi ktoś jakieś ciekawe romansidło do obejrzenia ?

Chciałabym nie myśleć już o Tobie... teksty

stay.strong dodano: 21 lipca 2013

Chciałabym nie myśleć już o Tobie, iść w przyszłość, w której nie ma Ciebie.

Chciałabym żeby ktoś pomógł mi... teksty

stay.strong dodano: 11 lipca 2013

Chciałabym, żeby ktoś pomógł mi znaleźć siebie.

Znajdź mi kogoś na zastępstwo.... teksty

stay.strong dodano: 6 lipca 2013

Znajdź mi kogoś na zastępstwo. Kogoś kto będzie mrużył oczy przed słońcem tak jak Ty. Kogoś kto będzie tak na mnie patrzył. Kogoś kto będzie miał równie urocze dołeczki podczas uśmiechu jak Twoje. Znajdź kogoś kto będzie w stanie uśmiechać się podczas pocałunku w taki sam sposób jak Twój. Znajdź. Życzę Ci powodzenia, bo uwierz że to jest nie wykonalne. Znajdź. a obiecuję, że zapomnę.

Zmieniam wszystko w swoim życiu nie... teksty

stay.strong dodano: 6 lipca 2013

Zmieniam wszystko w swoim życiu, nie ma Ciebie, już tylko muzyka zmienia moje wnętrze, już nie Ty.i Nawet grzywkę układam teraz na drugą stronę, włosy upinam w kucyk przewiązując bandamką, makijaż stał się praktycznie niewidoczny, rurki zamieniłam na dresy, a koszulki na za duże bluzy. Patrz ile zmian w moim życiu zaszło wraz z Twoim odejściem.

Chciałabym żebyś wrócił żebyś... teksty

stay.strong dodano: 6 lipca 2013

Chciałabym żebyś wrócił, żebyś był ze mną i kochał mnie. Chciałabym móc poczuć znów Twój oddech na swojej szyi, te lekkie muśnięcie opuszkami palców, gdy łapałeś mnie za rękę. To jak mówiłeś o mnie. Chciałbym wiedzieć, że dalej chcesz mnie chronić i nie oddasz mnie nikomu. Chciałbym móc poczuć Twoje usta, które tak delikatnie dotykały moich przy każdym pocałunku. Teraz jesteśmy daleko od siebie. Nie znamy się, chyba wtedy nie żadno z nas nie pomyślałoby, że właśnie tak będzie wyglądała nasza przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV