głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll Kochając jednocześnie dwie osoby wybierz tą drugą bo jeżeli naprawdę kochał byś tą pierwszą nie zakochał byś się w tej drugiej. O miłości zapominasz po trzech m

ssyll

ssyll.moblo.pl
Kochając jednocześnie dwie osoby wybierz tą drugą bo jeżeli naprawdę kochał byś tą pierwszą nie zakochał byś się w tej drugiej.
Kochając jednocześnie dwie osoby... teksty

ssyll dodano: 12 czerwca 2013

Kochając jednocześnie dwie osoby wybierz tą drugą, bo jeżeli naprawdę kochał byś tą pierwszą, nie zakochał byś się w tej drugiej.

O miłości  zapominasz po trzech... teksty

ssyll dodano: 12 czerwca 2013

O miłości, zapominasz po trzech miesiącach, o wielkiej miłości po trzech latach, a o prawdziwej miłości pamiętasz przez całe życie.

Czy chciałabym  żebyś wrócił?... teksty

ssyll dodano: 12 czerwca 2013

Czy chciałabym, żebyś wrócił? Chciałabym, żeby wróciły tamte dni wieczory i poranki te ciepłe ramiona i te oczy chciałabym by była ta dłoń ten uśmiech tamto życie ale nie Ty.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

ssyll dodano: 12 czerwca 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

godzina 6:00   mój błogi sen... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

godzina 6:00 - mój błogi sen przerywa durna melodyjka budzika. zaspana, po omacku włączam opcje 'drzemka' z myślą ' jeszcze chwila '. nakrywam głowę poduszką z chęcią kontynuowania snu. mija pięć minut - znowu ta jebana melodyjka. tym razem telefon już ląduje na podłodze, a budzik wyłącza się - wkońcu. wtulam się w poduszkę i zasypiam, niby że na chwilę. po dobrej godzinie wjazd do pokoju , z miliona słów rozumiem cztery ' kurwa jak zwykle zaspałaś'. otwieram oczy, włączam telefon , jest 7.13. w pięć sekund zwijam się z łóżka i myję już głowę w łazience. latam po domu, ogarniam się z szybkością światła. wybiegam na przystanek, który na moje nieszczęście jest już pusty. i ze słowami ' ja pierdole ' rozpoczynam kolejny nudny dzień.

Ludzie zawodzą mała . Nie pierwszy... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

Ludzie zawodzą mała . Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeszcze wiele razy będziesz przez nich płakać , ale to pomaga Ci być silniejszą i bardziej ostrożniejszą . Pamiętaj obdarzaj zaufaniem tych , co na to zasłużyli . Pamiętaj . !

czasami już odnoszę takie wrażenie... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

czasami już odnoszę takie wrażenie, że w ogóle mnie nie obchodzisz, czasami.. tak ostatnio bardzo często.

Kobieta ma ostatnie słowo w każdej... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

Kobieta ma ostatnie słowo w każdej kłótni . Wszystko co mężczyzna mówi po tym słowie , to początek nowej kłótni

Czasem Miłość przeobraża sie w... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

Czasem Miłość przeobraża sie w przyzwyczajenie...

nigdy nie byłam  nie jestem i z... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

nigdy nie byłam, nie jestem i z pewnością nie będe wystarczająco dobra.

zbuduje sobie dom w którym będzie... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

zbuduje sobie dom w którym będzie kuchnia w której nie będe gotować, sypialnia w której nie będe zasypiała, i salon w którym nie będe miała czasu odpoczywać. Bo moge.

'Pierdol to. Nie bądź dziewczyną... teksty

ssyll dodano: 10 maja 2013

'Pierdol to. Nie bądź dziewczyną, która potrzebuję mężczyzn. Bądź dziewczyną, której potrzebują mężczyźni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV