głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll Nie spodziewała się że jej życie stanie się filmem a ona dostanie rolę pierwszoplanową. Kiedy w końcu królowa zdała sobie sprawę że mroczny Książe myśli tylko o

ssyll

ssyll.moblo.pl
Nie spodziewała się że jej życie stanie się filmem a ona dostanie rolę pierwszoplanową.
Nie spodziewała się  że jej życie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Nie spodziewała się, że jej życie stanie się filmem, a ona dostanie rolę pierwszoplanową.

Kiedy w końcu królowa zdała sobie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Kiedy w końcu królowa zdała sobie sprawę że mroczny Książe myśli tylko o jednym i nie jest to zabijanie smoków wzięla swoją dyniową karocę i wróciła prosto do zamku..

  Uwielbiam te dni  kiedy pomimo... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

` Uwielbiam te dni, kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.

mówi się  że miłość jest... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

mówi się, że miłość jest ślepa. wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. niczego. jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. poświęcenie jest ślepe,przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością. ♥

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie.Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie,ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy niemów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów,że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda.Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy niemów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Tak . Głupia . Po raz kolejny za 10... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Tak . Głupia . Po raz kolejny za 10 sekund szczęścia oddała tydzień smutku

Chcę żebyś unosiła się w... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Chcę żebyś unosiła się w powietrzu, żebyś śpiewała w uniesieniu... Bądź bezgranicznie szczęśliwa, a przynajmniej nie odtrącaj od siebie szczęścia. Wiem, że te słowa wydają Ci się przesłodzone, ale miłość to namiętność,opętanie, to ktoś, bez kogo nie możesz żyć, uwierz mi: rzuć się na oślep, znajdź kogoś, kogo pokochasz do szaleństwa i kto pokocha Ciebie w ten sam sposób. Jak go znajdziesz? Cóż zapomnij o zdrowym rozsądku i posłuchaj swojego serca. Ja nie słyszę Twojego serca. Bo prawda skarbie, jest taka, że życie jest bez sensu, o ile tego zabraknie.Podróż, podczas której nie zakochujemy się bez opamiętania, jest równoznaczna z wegetacją. Ale musisz próbować, bo jeśli nie próbowałaś,to jakbyś nigdy nie żyła naprawdę.

Mówisz do mnie w taki sposób  jakby... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Mówisz do mnie w taki sposób, jakby Ci na mnie zależało..

Myślę że powolne umieranie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Myślę,że powolne umieranie wygląda tak, jak czuję się dziś i wczoraj:wrażenie, że energii nie ma nawet tyle, żeby pomyśleć, usiąść na poduszce, wziąć do ręki słuchawkę. Odczucie stopniowego wyciekania duszy. Brak sił na cokolwiek.

I stojąc z Tobą   wtulona w Twoje... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

I stojąc z Tobą , wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna ... W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, lecz nie każda może mieć Ciebie.

I znów dostanę sms'a o północy z... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

I znów dostanę sms'a o północy z informacją od Ciebie, że jesteś na imprezie i żebym się nie martwiła. Odpowiem Ci, że nie będę się martwić jeśli obiecasz, że będziesz się pilnował. Kończę życząc Ci udanej zabawy z nadzieją, że będzie to Twoja najgorsza impreza . . cisza, telefon milczy, a ja czekam na wiadomość o treści : 'nie będzie udana,bo nie jesteś przy mnie' ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV