głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater żałosne zachowanie osoby na której nam zależało zwiększa naszą wartość bez niej. nie wiem czym zalatuje osoba która nie potrafi nawet kilku słów wyjaśnienia wyk

souleater

souleater.moblo.pl
żałosne zachowanie osoby na której nam zależało zwiększa naszą wartość bez niej.
żałosne zachowanie osoby  na... teksty

souleater dodano: 16 luty 2012

żałosne zachowanie osoby, na której nam zależało zwiększa naszą wartość bez niej.

nie wiem czym zalatuje osoba  która... teksty

souleater dodano: 15 luty 2012

nie wiem czym zalatuje osoba, która nie potrafi nawet kilku słów wyjaśnienia wykrztusić. może gównem, ale pewnie tak śmierdzą tchórze.

chujowe uczucie  kiedy zaprzestanie... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

chujowe uczucie, kiedy zaprzestanie myślenia o kimś wyjątkowym jest nakazem psychiatry, bo powoli zaczynamy fazę autodestrukcji.

dobrze wiem co kryje się za słowami... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

dobrze wiem co kryje się za słowami 'nie daje rady'. w cieniu zostają wszystkie stracone marzenia, wspomnienia a także w końcowym momencie, stracone życie.

nigdy nie był za tym bym zaczęła... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

nigdy nie był za tym bym zaczęła od nowa. taka perspektywa dopuszczała jego zniknięcie z mojego życia, chociaż od początku wiadome było, że nie chciał w nim być. miał satysfakcję z tego, że był dla kogoś skarbem, dlatego bał się pustki, bał się być nikim.

staram się być osobą  która... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

staram się być osobą, która zawsze stoi za kimś i popycha do przodu, starając się uniemożliwić patrzenie wstecz. nie chce mieć osoby, która dla innych jestem ja. postawiłam na kogoś i jedyne co mi teraz pozostało to puste miejsce w sercu, która jest tak bardzo oryginalne, ze nikogo innego nie akceptuje.

nie możesz się nawet uśmiechnąć... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

nie możesz się nawet uśmiechnąć, gdy widać zalążek szczęścia, bo ktoś w końcu to rozjebie. w takich czasach przystało mi żyć.

krzyczała. ciemność pokoju... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

krzyczała. ciemność pokoju odbijała słowa echem, cisza odpowiadała drwiącym śmiechem. błagała obie by cierpienie od niej się odwróciło, bo w Boga przestała wierzyć dawno.

czy kiedykolwiek nienawidziłaś... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

czy kiedykolwiek nienawidziłaś samej siebie?

płacz czasami łagodził stosunki... teksty

souleater dodano: 14 luty 2012

płacz czasami łagodził stosunki między nami, ten ostatni po prostu je zerwał.

masz bardzo poruszające wpisy. :  trzymam kciuki za następne. teksty souleater dodał komentarz: masz bardzo poruszające wpisy. :) trzymam kciuki za następne. do wpisu 14 luty 2012
początek piosenki Rihanny jest po prostu świetny. nie mogę słuchać zbyt często tej nuty  ale muszę przyznać  że wykonała kawałek dobrej roboty przy niej.    teksty souleater dodał komentarz: początek piosenki Rihanny jest po prostu świetny. nie mogę słuchać zbyt często tej nuty, ale muszę przyznać, że wykonała kawałek dobrej roboty przy niej. ;) do wpisu 14 luty 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV