głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Nawet gdy serce rozpadnie się na tysiąc kawałków nie przestaje kochać. Mówiłam Ci już że oddychanie ma sens tylko wtedy kiedy jesteś obok? Czułaś kiedyś jak po

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Nawet gdy serce rozpadnie się na tysiąc kawałków nie przestaje kochać.
Nawet  gdy serce rozpadnie się na... teksty

smutaaas dodano: 10 grudnia 2014

Nawet, gdy serce rozpadnie się na tysiąc kawałków, nie przestaje kochać.

Mówiłam Ci już  że oddychanie ma... teksty

smutaaas dodano: 10 grudnia 2014

Mówiłam Ci już, że oddychanie ma sens tylko wtedy, kiedy jesteś obok?

Czułaś kiedyś  jak po cieniutkiej... teksty

smutaaas dodano: 10 grudnia 2014

Czułaś kiedyś, jak po cieniutkiej, naszpikowanej milionami nerwowych zakończeń powłoce Twojego serca, przesuwają się ostrza? Robią to na tyle mocno, by nieznacznie ją przyciąć i sprawić, by naczynia obficie puściły ciepłą, lepką krew. Robią to z chirurgiczną precyzją, by nie zabić, a pozwolić Ci konać.

Nie byli razem  choć kiedyś często... teksty

smutaaas dodano: 10 grudnia 2014

Nie byli razem, choć kiedyś często o sobie myśleli.

Tak mało czasu jest nam dane... teksty

smutaaas dodano: 9 grudnia 2014

Tak mało czasu jest nam dane przeżyć u boku tych, których kochamy. ________________________________________________________________________ Dziwny dzień - bałam się, że zrezygnuje. Haha, tyle razy słyszę to słowo. Uśmiech. *-*

Nie masz pojęcia  ile dla mnie... teksty

smutaaas dodano: 7 grudnia 2014

Nie masz pojęcia, ile dla mnie znaczysz. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak cholernie cierpię, gdy widzę, że nie masz humoru, jak mi smutno, gdy nie widzę Twojego uśmiechu. Denerwuje mnie wtedy moja bezsilność. Świadomość, że tak mało mogę zrobić, żeby cokolwiek zmienić.

Za szybko przywiązujesz się do... teksty

smutaaas dodano: 6 grudnia 2014

Za szybko przywiązujesz się do ludzi. Za wiele im z siebie dajesz, nie znając dystansu i nie mając pojęcia, która cząstka Ciebie jest Twoja i tylko Twoja. Za bardzo dbasz o innych, za mało o siebie. Zbyt mocno starasz się, by ktoś, na kim Ci zależy, uśmiechał się, zapominając przy tym o swoim uśmiechu, którego nie pamiętasz już na swojej twarzy. Jesteś zbyt dobra, zbyt przejmująca się innymi, a przez to tak słaba i krucha, ponieważ, gdy tylko ich uszczęśliwisz, pokażesz im, jacy są wartościowi - oni znikają, a Ty znowu szukasz kogoś, komu możesz podarować uśmiech, w zamian za kolejną ranę na własnym 'ja'.

Mam szaloną ochotę na Twoje... teksty

smutaaas dodano: 6 grudnia 2014

Mam szaloną ochotę na Twoje towarzystwo. ♥

W dniu  w którym radość innej... teksty

smutaaas dodano: 5 grudnia 2014

W dniu, w którym radość innej osoby staje się Twoją radością, w dniu, w którym jej cierpienie staje się Twoim cierpieniem - masz prawo powiedzieć 'kocham'.

Nie chcę  żeby między nami było... teksty

smutaaas dodano: 5 grudnia 2014

Nie chcę, żeby między nami było coś nie tak. Znowu za bardzo mi zależy, ale, jak pomyślę, że mogłabym Cię stracić, to boli mnie każdy kawałek ciała. Za szybko się przyzwyczajam, to moje przekleństwo. Najgorsze jest to, że tego nie da się oduczyć. Tak ma każdy, kto choć raz został opuszczony.

Czekam cierpliwie na dzień  w... teksty

smutaaas dodano: 5 grudnia 2014

Czekam cierpliwie na dzień, w którym będę miała wystarczająco odwagi, by Ci o wszystkim opowiedzieć. Pracuję nad tym każdego dnia i uczę się, że sentymenty nigdy nie znikają. Oswajam się z tą myślą i wiem, że trzeba żyć dalej. Nic nigdy nie było, nie jest i nie będzie w rzeczywistości tak piękne, jakbyśmy sobie to wyobrażali. Rzeczywistość jest inna, rzeczywistość boli.

Ludzie mają dziś mało czasu na... teksty

smutaaas dodano: 5 grudnia 2014

Ludzie mają dziś mało czasu na wielkie uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV