głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Bo najłatwiej zawrócić komuś w głowie. Dać mu nadzieję że będzie dobrze. Uśmiechem rozjaśniać jego życie. Uwrażliwiać je z każdym dniem bardziej. Stać się jego

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Bo najłatwiej zawrócić komuś w głowie. Dać mu nadzieję że będzie dobrze. Uśmiechem rozjaśniać jego życie. Uwrażliwiać je z każdym dniem bardziej. Stać się jego tlenem.
Bo najłatwiej zawrócić komuś w... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Bo najłatwiej zawrócić komuś w głowie. Dać mu nadzieję, że będzie dobrze. Uśmiechem rozjaśniać jego życie. Uwrażliwiać je z każdym dniem bardziej. Stać się jego tlenem. Stać się jego podstawą do życia. Stać się całym jego światem... A potem odejść.

W życiu poznajemy wielu ludzi. Na... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

W życiu poznajemy wielu ludzi. Na większość z nich nie zwracamy uwagi, aż pojawia się ta jedyna i odmienia nasze życie, bezpowrotnie. W końcu dowiadujemy się, że nie możemy istnieć w jej świecie.. Zamykamy się w sobie, a pojawia się osoba, która chce zaistnieć w naszym życiu. Cierpimy, bo wiemy, że nie będziemy w stanie pokochać tak mocno tej osoby, jak poprzedniej.

Dlaczego tak często zawodzimy się... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Dlaczego tak często zawodzimy się na ludziach? Dlaczego to, czego pragniemy, to, czego brakuje nam do szczęścia jest często nieosiągalne? A nawet jeśli to osiągamy to ginie w naszych dłoniach? Roztapia się, jak płatek śniegu pod wpływem ciepła. Ludzie też się topią, uciekają nam z rąk, gdy przywiązujemy się do nich za bardzo. Gdy chcemy nawiązać z kimś bliższy kontakt, poczuć tą bliskość, jakiej jeszcze nie czuliśmy do drugiej osoby, ona po prostu ucieka. Wymyka się i nie powróci. Jeśli powróci na chwilę, na sekundę dając nam złudną nadzieję, że to może się udać, że jest jakiś płomyk nadziei, a potem znów się ulatnia... Boli, cholernie boli.

Swoją obecnością sprawia  że się... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Swoją obecnością sprawia, że się uśmiecham, staje się szczęśliwa, moje oczy błyszczą, a serce tak jakoś szybciej bije, bo najmocniej kochają serca, które najbardziej cierpiały.

Prawda jest taka  że czasami brakuje... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Prawda jest taka, że czasami brakuje mi Ciebie tak bardzo, że ledwo mogę to znieść. Wiesz dobrze, że potrzebuję tylko twojego uśmiechu. Naprawdę nie potrzebuję niczego i nikogo więcej do szczęścia..

Chwila  gdy zaglądasz mi głęboko w... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Chwila, gdy zaglądasz mi głęboko w oczy, a ja zamykam swoje, byś przypadkiem nie zobaczył w nich, jak bardzo Cię kocham.

Były momenty  gdy tak cholernie Cię... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Były momenty, gdy tak cholernie Cię potrzebowałam, gdy cały ten ból skupiał się w klatce piersiowej i przygniatał nie pozwalając oddychać. Zabrakło Cię, a teraz wracasz, gdy już nauczyłam się być silna. Nie po to umierałam kilka miesięcy temu, żebyś teraz to spieprzył.

Gasną światła  leżąc w łóżku... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Gasną światła, leżąc w łóżku wkładam słuchawki do uszu, po policzku zaczynają cieknąć łzy, wracają wspomnienia i dzielna dziewczyna zamienia się w pył..

Kiedyś myślałam  że jestem dla... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Kiedyś myślałam, że jestem dla Ciebie ważna, teraz wiem, że tak nie było i nie jest. Mogłam się tego spodziewać, skończyło się, jak zawsze. Ciekawe, ile jeszcze razy moja naiwność zostanie wykorzystana.

Zamykasz oczy  a łzy spływają po... teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

Zamykasz oczy, a łzy spływają po policzku, nie dajesz rady iść do przodu, jesteś za słaba, a ludzie Cię ranią i wykorzystują Twoją dobroć.

KONIEC  wszystko poszło się jebać. teksty

smutaaas dodano: 29 października 2013

KONIEC, wszystko poszło się jebać.

Bolało mnie serce. Tak po prostu... teksty

smutaaas dodano: 26 października 2013

Bolało mnie serce. Tak po prostu mnie bolało. Bolało, jak cholera i nie chciało przestać, pomimo tego, że znalazł się ktoś, kto chce je posklejać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV