głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Kto powiedział że noc jest od spania? Noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego co było już i tak zanalizowane miliony razy. Od wymyślania dial

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Kto powiedział że noc jest od spania? Noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego co było już i tak zanalizowane miliony razy. Od wymyślania dialogów
Kto powiedział  że noc jest od... teksty

smutaaas dodano: 1 luty 2014

Kto powiedział, że noc jest od spania? Noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz, tego co było już i tak zanalizowane miliony razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy, do mdłości, od wyśnionych miłości.

Często mam ochotę traktować ludzi... teksty

smutaaas dodano: 1 luty 2014

Często mam ochotę traktować ludzi tak, jak oni traktują mnie, jednak sumienie mi na to nie pozwala.

Wystarczyło jedno Twoje spojrzenie... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Wystarczyło jedno Twoje spojrzenie, abym miała do końca dnia uśmiech na twarzy. ♥

Faceta nie obchodzi to  co Ty... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Faceta nie obchodzi to, co Ty czujesz. Jego interesuje fakt, że może mieć każdą inną, w dowolnym czasie.

Chciałabym  aby ktoś na złość... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Chciałabym, aby ktoś na złość zamknął nas w jednym pomieszczeniu, gdzie moglibyśmy powiedzieć sobie całą prawdę.

Myślisz pewnie  że łatwo jest mi z... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Myślisz pewnie, że łatwo jest mi z tym wszystkim. Staję przed lustrem, patrzę w swoje oczy, poprawiam fryzurę i idę. Żyję, jak gdyby nigdy nic się nie stało. Myślisz pewnie, że nie otrzymałam ciosu, nie mam ran, nie mam nawet blizn, bo nikt mnie nie skrzywdził. Myślisz, że daję radę, oddycham łatwiej niż kiedykolwiek, że jestem zadowolona z dnia. Myślisz, że nie tęsknię, nie żałuję. Myślisz pewnie, że to był mój wybór. Mylisz się ze wszystkim...

Pamiętam każdą wspólnie... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. W każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: 'ta znaczy więcej, niż pozostałe'.

Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadamiasz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres, jako jeden z gorszych w swoim życiu.

Najmniej odporni jesteśmy na ciosy... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Najmniej odporni jesteśmy na ciosy tych, których kochamy.

Jestem cholernie ciekawa  co czujesz... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Jestem cholernie ciekawa, co czujesz, gdy na mnie patrzysz. Chciałabym wiedzieć, co wtedy myślisz, czy żałujesz, że wszystko się spieprzyło między nami.

Wiesz  jak to jest  kiedy ukochana... teksty

smutaaas dodano: 31 stycznia 2014

Wiesz, jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz, jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? Wiesz, jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? Wiesz, jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? Wiesz, jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz, jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz, jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz... teksty

smutaaas dodano: 30 stycznia 2014

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to, co zrobił, rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogoś kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV