głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Kiedy na Ciebie patrzę oczy mi błyszczą uśmiech automatycznie pojawia się na mojej twarzy motylki latają po brzuchu nogi się trzęsą nie mogę z siebie nic wydusi

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Kiedy na Ciebie patrzę oczy mi błyszczą uśmiech automatycznie pojawia się na mojej twarzy motylki latają po brzuchu nogi się trzęsą nie mogę z siebie nic wydusić.
Kiedy na Ciebie patrzę  oczy mi... teksty

smutaaas dodano: 8 luty 2014

Kiedy na Ciebie patrzę, oczy mi błyszczą, uśmiech automatycznie pojawia się na mojej twarzy, motylki latają po brzuchu, nogi się trzęsą, nie mogę z siebie nic wydusić. Jesteś dla mnie tak cholernie ważny.

Ten  kto kocha naprawdę   kocha w... teksty

smutaaas dodano: 6 luty 2014

Ten, kto kocha naprawdę - kocha w milczeniu. Uczynkiem, a nie słowami.

Żaden dzień się nie powtórzy. Nie... teksty

smutaaas dodano: 6 luty 2014

Żaden dzień się nie powtórzy. Nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch identycznych spojrzeń w oczy.

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

smutaaas dodano: 6 luty 2014

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy ubrania zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci, ale zapomną.

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

smutaaas dodano: 6 luty 2014

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy.

Jak wygląda świat  kiedy życie... teksty

smutaaas dodano: 6 luty 2014

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

Ze wszystkich moich słabości  On... teksty

smutaaas dodano: 4 luty 2014

Ze wszystkich moich słabości, On jest największą.

Są takie oczy  których nigdy nie... teksty

smutaaas dodano: 2 luty 2014

Są takie oczy, których nigdy nie zapomnisz.

Ona jest inna  nikt zrozumieć jej... teksty

smutaaas dodano: 2 luty 2014

Ona jest inna, nikt zrozumieć jej nie umie i nawet ona sama siebie nie rozumie. Od lat niezmiennie na świat patrzy jak zza szyby i ciągle żyje...Ciągle żyje tak 'na niby'.

Jego słowa tak bardzo bolą   gorzka... teksty

smutaaas dodano: 2 luty 2014

Jego słowa tak bardzo bolą - gorzka prawda rozczarowań.

Kto powiedział  że noc jest od... teksty

smutaaas dodano: 1 luty 2014

Kto powiedział, że noc jest od spania? Noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz, tego co było już i tak zanalizowane miliony razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy, do mdłości, od wyśnionych miłości.

Często mam ochotę traktować ludzi... teksty

smutaaas dodano: 1 luty 2014

Często mam ochotę traktować ludzi tak, jak oni traktują mnie, jednak sumienie mi na to nie pozwala.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV