głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Ignorujemy tych którzy nas uwielbiają. Uwielbiamy tych którzy nas ignorują. Kochamy tych którzy nas ranią. Ranimy tych którzy nas kochają. Jest Ci to na rękę że

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Ignorujemy tych którzy nas uwielbiają. Uwielbiamy tych którzy nas ignorują. Kochamy tych którzy nas ranią. Ranimy tych którzy nas kochają.
Ignorujemy tych którzy nas... teksty

smutaaas dodano: 24 marca 2014

Ignorujemy tych, którzy nas uwielbiają. Uwielbiamy tych, którzy nas ignorują. Kochamy tych, którzy nas ranią. Ranimy tych, którzy nas kochają.

Jest Ci to na rękę że nie... teksty

smutaaas dodano: 24 marca 2014

Jest Ci to na rękę, że nie odpisuję, prawda?

To jest chore. Tęsknię za Tobą za... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

To jest chore. Tęsknię za Tobą za każdym razem, gdy oddycham. Potrzebuję Cię przy sobie, gdy tylko moje serce zaczyna bić. To nie jest zwyczajne uczucie. Zaczęłam się go bać, bo ono sprawia, że jesteś jedyną osobą, w którą wierzę. Nie powinnam, ale będę czekała na Ciebie do samego końca, chociaż wiem, że od dawna nie mam, na co czekać. Zastanawiam się, jak ja mam przetrwać bez Twojej miłości. To Ty utrzymywałeś mnie przy życiu. Te szalone myśli wprowadzają mnie w obłęd, czuję, że wariuję. Porównuję Cię z narkotykiem, który nadal czuję w swoich żyłach. Jesteś, jak mój upragniony raj, który staram się odszukać. No dalej, ogłoś światu, jak bardzo jestem słaba, bo odczuwam znowu tę pieprzoną tęsknotę. Tym razem Cię nie powstrzymam przed upokorzeniem mnie. Tej miłości się nie wstydzę, mimo, że jest toksyczna. Przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. Nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

Szkoda że nie wiesz jakie to... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Szkoda, że nie wiesz, jakie to uczucie tęsknić za czymś, co nigdy nie dotknęło Twoich warg. Nie wiesz, jakie to uczucie stać murem za czymś, co nigdy nie będzie Twoje.

Lubimy wracać w miejsca gdzie... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś jeszcze na nas tam czeka.

Za każdym razem gdy wydaje mi się... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że chociaż trochę zaczynam mieć pewne rzeczy w dupie, wszystko musi mi się rozpierdolić w drobny mak i utwierdzić mnie w przekonaniu, że jednak nie potrafię zapomnieć.

Tęsknię za kimś kto mnie... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Tęsknię za kimś, kto mnie skrzywdził, zabawne? Nie, prawdziwe.

Im słabsza jesteś tym silniejszą... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Im słabsza jesteś, tym silniejszą udajesz.

Przychodzi taki moment kiedy... teksty

smutaaas dodano: 22 marca 2014

Przychodzi taki moment, kiedy stwierdzasz, że już nie chcesz żyć w złudzeniach. Wolisz nie mieć nic, niż mieć coś, co nie jest prawdziwe.

Szkoda że nie mogę Cię zapomnieć... teksty

smutaaas dodano: 20 marca 2014

Szkoda, że nie mogę Cię zapomnieć tak, jak wszystkich wzorów matematycznych sekundę przed sprawdzianem, których uczyłam się przez cały miniony tydzień.

Noc to taka dobra przyjaciółka... teksty

smutaaas dodano: 19 marca 2014

Noc, to taka dobra przyjaciółka, której możesz zwierzyć się ze wszystkiego. Natomiast dzień, to zwykły znajomy, z którym często zmagasz się, uważając, by nie powiedzieć za dużo.

Tak bardzo chciałabym odkryć... teksty

smutaaas dodano: 19 marca 2014

Tak bardzo chciałabym odkryć każdą tajemnicę, która jest ukryta pod Twoim spojrzeniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV