głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Nie rozumieją że odbieram inaczej uczucia że czuję i przeżywam wszystko dwa razy mocniej jeśli mi zależy. Nie pojmą miłości jaką darzę kogoś kto w moim sercu ma

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Nie rozumieją że odbieram inaczej uczucia że czuję i przeżywam wszystko dwa razy mocniej jeśli mi zależy. Nie pojmą miłości jaką darzę kogoś kto w moim sercu ma swo
Nie rozumieją że odbieram inaczej... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Nie rozumieją, że odbieram inaczej uczucia, że czuję i przeżywam wszystko dwa razy mocniej, jeśli mi zależy. Nie pojmą miłości, jaką darzę kogoś, kto w moim sercu ma swoje miejsce z wygrawerowanym imieniem na jednej ze ścian. Nie są w stanie wyobrazić sobie, jak mocno tęsknię, zapijając kolejne wspomnienie. Smutki toną we łzach, a ja kolejną noc spędzam na analizowaniu swoich czynów, słów i myśli. Szukam winy w sobie, ponieważ za bardzo Cię kocham, by obwiniać Cię za zmarnowanie mi życia.

Żałuję że jestem jaka jestem.... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Żałuję, że jestem, jaka jestem. Żałuję, że ruszają mnie małe gesty i wymyślone aluzje w cudzych słowach, że ważne jest dla mnie czyjeś zdanie, że liczę się z uczuciami innych. Żałuję, że potrafię zmienić humor tysiąc razy na dzień i że, gdy wkrada się ten najczarniejszy nie umiem go przegonić. Żałuję, że nie potrafię pomagać sobie, że wciąż myślę o innych. Żałuję, że nie potrafię głośno i wyraźnie stwierdzić, czego chcę i godzę się z tym, co przychodzi.

Nie ma niczego bardziej... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Nie ma niczego bardziej przygnębiającego dla człowieka, niż przywyknąć do bycia niekochanym. Wziąć to za stan naturalny, za regułę - czasem potwierdzaną wyjątkami.

Chcę rozmawiać z Tobą chcę... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Chcę rozmawiać z Tobą, chcę wiedzieć, jak Ci minął dzień. Chcę się z Tobą kłócić, chcę usłyszeć wszystkie Twoje teorie, nawet te całkowicie błędne.

Wszyscy od dziecka uczyli Cię jak... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Wszyscy od dziecka uczyli Cię, jak kochać, ale nikt nie powiedział, jak przestać.

Czy chciałaś kiedyś zadać komuś... teksty

smutaaas dodano: 6 kwietnia 2014

Czy chciałaś kiedyś zadać komuś pytanie, ale nie zrobiłaś tego, bo w głębi serca wiedziałaś, że nie jesteś w stanie znieść odpowiedzi?

Miałam szansę żeby Cię... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

Miałam szansę, żeby Cię ośmieszyć. Nie skorzystałam, ponieważ za bardzo obchodzą mnie Twoje uczucia.

Jesteś jedną z tych osób o... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

Jesteś jedną z tych osób, o których nie zapomnę, pomimo wyrządzonych krzywd..

Za złudzenia płaci się... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

Za złudzenia płaci się rzeczywistością.

To nie tak że nie chcę  ja po... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

To nie tak, że nie chcę - ja po prostu boję się być ponownie szczęśliwa. Boję się znowu tych cudownych uśmiechów każdego ranka. Boję się mówić o tym, jak bardzo cudownie się czuję. Boję się zagłębiać w kolejny kolor oczu i pokochać kolejny sposób żartowania. Boję się złapać inną dłoń i powiedzieć 'ufam'. Panicznie boję się szczęścia, bo wiem, że nie przetrwam, gdy kolejny raz zniknie mi w mgnieniu oka.

Ze słuchawkami w uszach kładę... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

Ze słuchawkami w uszach, kładę się na dywanie i zaczynam rozmyślać. Przed oczami mam Twój obraz. Widzę Twój uśmiech, który kiedyś paraliżował każdą część mojego ciała w kilka sekund. Momentalnie zaczynają przelatywać mi jedne z najlepszych chwil mojego życia. Słyszę Twój głos i oddycham resztkami Twojego zapachu. Świadomość, że mogę zobaczyć Cię tylko we śnie rozpierdala mnie od środka. Oddałbym wszystko, żeby zobaczyć Cię chociaż na chwilę.

Nie myśl nie płacz nie tęsknij... teksty

smutaaas dodano: 5 kwietnia 2014

Nie myśl, nie płacz, nie tęsknij, nie sięgaj po kolejną paczkę papierosów. Nie rób tego, On naprawdę nie jest tego wart.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV