głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smajl_aga żałujesz tego? gdybym tego żałowała byłabym największą idiotką na świecie. Nie można żałować że było się szczęśliwą. ale on jest jakiś pojebany. a jak ma na im

smajl_aga

smajl_aga.moblo.pl
żałujesz tego? gdybym tego żałowała byłabym największą idiotką na świecie. Nie można żałować że było się szczęśliwą.
  żałujesz tego?    gdybym tego... teksty

smajl_aga dodano: 4 listopada 2011

- żałujesz tego? - gdybym tego żałowała byłabym największą idiotką na świecie. Nie można żałować, że było się szczęśliwą.

  ale on jest jakiś pojebany.   a... teksty

smajl_aga dodano: 2 listopada 2011

- ale on jest jakiś pojebany. - a jak ma na imię? - no Karol. - a no ładnie ma na imię . - co mi po imieniu jak pojebany. / smajl_aga & głupi głupek. ♥

Kochać niekoniecznie oznacza być z... teksty

smajl_aga dodano: 2 listopada 2011

Kochać niekoniecznie oznacza być z nim mimo wszystko, na zawsze razem. To znaczy też: pozwól mu odejść.. pozwól mu być szczęśliwym z kimś innym.. ciesz się jego szczęściem, mimo iż nie będzie go dzielić z Tobą... / besty.

  gdzie mój plecaak?    za... teksty

smajl_aga dodano: 2 listopada 2011

- gdzie mój plecaak? - za sałaaaaaatą! / szkoła :D

wracamy do normalności. nic już nie... teksty

smajl_aga dodano: 1 listopada 2011

wracamy do normalności. nic już nie czujemy, za nikim nie tęsknimy.

idąc osiedlem  posyłam uwodzące... teksty

smajl_aga dodano: 1 listopada 2011

idąc osiedlem, posyłam uwodzące spojrzenia Twoim kolegom, żeby później mogli Ci powiedzieć: ej ziomek ty chyba nie wiesz co straciłeś.

Był kiedyś w moim życiu człowiek.... teksty

smajl_aga dodano: 1 listopada 2011

Był kiedyś w moim życiu człowiek. Bardzo ważny.Wyjątkowy.. Potrafił mnie przed wszystkim obronić, wesprzeć w niepewności i dodać wiary. Zawsze się uśmiechał na mój widok Uważał mnie za osobę wartościową. Nigdy we mnie nie zwątpił. Wiedział kim naprawdę jestem i jak cierpie. Był w stanie zrobić dla mnie wszystko tak, jak ja dla Niego. Pokazał mi piękno. Przynosił radość w moje smutne dni. Uczył mnie życia. Był wsparciem w trudnych chwilach. Człowiek ten nie musiał zadawać pytań - On wiedział. Nigdy nie przechodził obojętnie wobec moich łez i cierpienia. Obiecywał przynieść mi gwiazdy z nieba, te najpiękniejsze i wyruszyć ze mną na koniec świata. Obiecywał, że nigdy nie odejdzie, że nigdy mnie nie opuści. Już go nie ma. Opuścił mnie. Zniknął.

DZIEWCZYNY Z MOBLO SĄ ZAJEBIŚCIE... teksty

smajl_aga dodano: 31 października 2011

DZIEWCZYNY Z MOBLO SĄ ZAJEBIŚCIE ZAJEBISTE. ♥
Autor cytatu: bez_schizy

Jakże dziwna jest psychika... teksty

smajl_aga dodano: 31 października 2011

Jakże dziwna jest psychika człowieka, która potrafi Ci wmówić, że powietrze pachnie osobą, której w Twoim życiu nie ma już od roku../ [besty]

dziękuję za plusiki bardzo :  teksty smajl_aga dodał komentarz: dziękuję za plusiki bardzo :) do wpisu 31 października 2011
Może jeśli powoli zacznę Ci... teksty

smajl_aga dodano: 31 października 2011

Może jeśli powoli zacznę Ci znikać, jeśli będzie mnie z każdą minutą coraz mniej, jeśli w rezultacie zniknę całkiem... może zrozumiesz.

Pamiętacie kiedy byliście małymi... teksty

smajl_aga dodano: 31 października 2011

Pamiętacie,kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku,zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście.Święty Mikołaj, Zębowa Wróżka, książę z bajki - byli na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie dorastacie. Pewnego dnia otwieracie oczy, a bajki znikają. Większość ludzi zamienia je na rzeczy i ludzi, którym mogą ufać, ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek, bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV