głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slove Obojętność bolała bardziej niż słowa którymi chciał mnie zranić. nie lubię nosić spódniczek czy sukienek ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta nie lub

slove

slove.moblo.pl
Obojętność bolała bardziej niż słowa którymi chciał mnie zranić.
Obojętność bolała bardziej niż... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Obojętność bolała bardziej niż słowa, którymi chciał mnie zranić.

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. kocham zapach benzyny, korektora, zmywacz, farby czy lakieru do paznokci. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić, ale gdybyś mnie poprosił nie robiłabym tego. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. lubię małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że nie zmienię się nawet dla ciebie. także ten no albo akceptujesz, albo spierdalaj..

Przecież  nie można zakochać się... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Przecież, nie można zakochać się w chłopaku ze zdjęcia.. w człowieku, którego nigdy nie dotknęłaś, choćby koniuszkiem palca, ani nigdy nie czułaś jego zapachu, bliskości, nie słyszałaś bicia jego serca i nie czułaś jego oddechu na karku.. nie można rozumiesz? Zwykłe rozmowy na gg i słodkie sms'y nie spowodują miłości.. teoretycznie tak, ale praktyka wygląda zupełnie inaczej .

Mam swój charakter  to Cię boli. teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Mam swój charakter, to Cię boli.

Czy można kochać wiedząc  że to... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Czy można kochać wiedząc, że to drań ? Cieszyć się, gdy obiecuje, wiedząc, że to kłamstwo ? Patrzeć bez końca, nawet gdy jest z inną ? Zgadzać się na pocałunki, będąc jedną z wielu ? Mówić, że się zapomniało, lecz gdy się pojawia zapomnieć co się mówiło ? Oddać wszystko co najcenniejsze, by usłyszeć, że kocha a potem tak cierpieć, bo On i tak odejdzie ? Zatęskni, wróci.. Te same kłamstwa usłyszę. I znów kiedyś będzie przesyt mnie w Nim. I znów będę zapominać. Dlatego ważne jest, by pozwolić pewnym osobom odejść na zawsze.

Pytał o moje marzenia  a ja... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, że spełnił je wszystkie samym sobą .

..i wciąż patrzę jak płoną... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

..i wciąż patrzę jak płoną kolejne kartki z kalendarza, kolejne puste dni, w których staram się zapomnieć..

To coś w klatce piersiowej... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

To coś w klatce piersiowej umiejscowione z lewej strony pęka z bólu, a Ty nakładasz na twarz maskę i uśmiechasz się , a ludzie naiwnie wierzą w Twoje wymyślone szczęście.

Szukając swojego ideału  możesz... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Szukając swojego ideału, możesz nie zauważyć prawdziwej miłości.

Ostatnio stałam się jakaś bardziej... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Ostatnio stałam się jakaś bardziej agresywna, wybucham płaczem nawet w szkole, nic mi się nie chce, a jedynym moim pragnieniem to uczucie vip'a w sercu tego pana z błękitnymi oczami .

Zabawne   że w jednej osobie może... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

Zabawne , że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście .

to przyśpieszone bicie serca  ten... teksty

slove dodano: 30 marca 2012

to przyśpieszone bicie serca, ten nieoczekiwany powrót motylków w brzuchu, te nogi jak z waty i ten zapierający dech w piersiach widok. - też tak masz kiedy go widzisz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV