głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkaastrawberry Każdy pragnie zapomnieć uciekając coraz bardziej od rzeczywistości. A najłatwiej byłoby mieć zaczarowaną gumkę która wymazuje złe wspomnienia pozostawiając te d

slodkaastrawberry

slodkaastrawberry.moblo.pl
Każdy pragnie zapomnieć uciekając coraz bardziej od rzeczywistości. A najłatwiej byłoby mieć zaczarowaną gumkę która wymazuje złe wspomnienia pozostawiając te dobre. A
Każdy pragnie zapomnieć  uciekając... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Każdy pragnie zapomnieć, uciekając coraz bardziej od rzeczywistości. A najłatwiej byłoby mieć zaczarowaną gumkę, która wymazuje złe wspomnienia, pozostawiając te dobre. Ale czasem najłatwiejsze rozwiązanie, nie jest dobre. Przecież z drugiej strony ból jest nam potrzebny. To właśnie on pobudza nas do działania, uczy, że na świecie jest masa dobrych ludzi, ale żeby ich poznać trzeba przejść przez watahę tych złych.

Mimo udawania  że nic mnie on nie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Mimo udawania, że nic mnie on nie obchodzi w środku duszę się uczuciem do niego. Nikt nie wie ile kosztuje mnie zwykłe przejście obok niego z podniesioną głową patrząc na jego nową dziewczynę, jak bardzo ranią mnie myśli, że teraz pewnie spędza z nią czas i mówi jak bardzo ją kocha. Czasem upadam z bólu, chce mi się krzyczeć ale nie potrafię wydobyć z siebie słowa. Łzy nie pozwalają patrzeć, więc zamykam oczy. Trwam tak jakiś czas a ból od środka nie pozwala mi się podnieść.

Tak naprawdę płaczesz z błahostek... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Tak naprawdę płaczesz z błahostek, ale gdy jest już bardzo tragicznie, tak świetnie grasz, że nikt nie jest w stanie zauważyć.

Nie przestajemy tęsknić. Mimo... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Przyszedłeś tak po prostu znikąd i... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Przyszedłeś tak po prostu znikąd i wziąłeś mnie sobie.

Samotność nie jest naturalnym... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Samotność nie jest naturalnym stanem; wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni, palniki w kuchence, a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało Cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on Cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym Ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.

Więc to ludzie czują  kiedy mówią... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Więc to ludzie czują, kiedy mówią, że umierają z miłości - pustkę.

Nie mam serca  wiesz chyba gdzieś mi... teksty

slodkaastrawberry dodano: 12 lipca 2014

Nie mam serca, wiesz chyba gdzieś mi wypadło.

Niech ktoś mu w końcu powie  że... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 lipca 2014

Niech ktoś mu w końcu powie, że tylko obok niego mogę oddychać.

Żeby pojąć dobry sarkazm  trzeba... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 lipca 2014

Żeby pojąć dobry sarkazm- trzeba mieć poczucie humoru. Żeby mieć poczucie humoru - trzeba umieć myśleć logicznie. Myślenie 'logiczne' a myślenie 'po prostu' różnią się.. właściwie.. wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV