głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkaastrawberry Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądz . Gdybym wiedziała wtedy co teraz wiem wiedziała ile jest warte co tracę i jak łatwo jest zacząć oszu

slodkaastrawberry

slodkaastrawberry.moblo.pl
Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądz .
  Najcenniejszych rzeczy w życiu nie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 8 września 2013

" Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądz . "

Gdybym wiedziała wtedy co teraz wiem... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Gdybym wiedziała wtedy co teraz wiem, wiedziała ile jest warte, co tracę, i jak łatwo jest zacząć oszukiwać się, a może.. wiedzieliśmy o tym, lecz zabrakło nam sił, nie starczyło słów, zgubiliśmy się , noc nie daje snu myśli biegną bez tchu. Przytulam Cię, przenoszę przez ten most co jeszcze wiem nie spłonął wciąż.

Teraz jak gdyby nigdy nic nie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Teraz jak gdyby nigdy nic nie rozmawiamy.. Nie powiesz mi już nic.. Może i lepiej zapomnij o mnie.. W końcu ja zapomnę o Tobie.. Ale to nie będzie takie proste.. I choć jesteśmy tak blisko siebie.. I choć często patrzysz mi prosto w oczy..To już nic nie znaczy.. Ani dla mnie.. Ani dla ciebie.. Każdy ma swoje życie.. Chociaż ja nie mogę żyć bez Ciebie..

Szczęście nie miało dla mnie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Szczęście nie miało dla mnie litości wtedy zostałam sama, ciemno za oknem burza nadchodziw oddali słysze głosd obra melodia mojej przyszłości od życia mam już dość.

Rap nie przestanie istnieć bo prawda... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Rap nie przestanie istnieć bo prawda nigdy nie ucichnie.

  Bez ciebie pojdę dalej ...   teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

" Bez ciebie pojdę dalej ... "

Są ludzie  którym pozwalamy wracać... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Są ludzie, którym pozwalamy wracać zawsze, choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

 Cierpię męki kantara słysząc i... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

"Cierpię męki kantara słysząc i widząc co robisz mówisz mi wszystko z uśmiechem na twarzy, a ja przytakuję przełykając ślinę rozpaczy z każdym szczegółem tracę jakąś cząstke siebiei pozwalam się niszczyć. Czekam na chwilę, gdy nadejdzie nienawiść i obrzydzenie, może wtedy uwolnię się od męki..."

Nikt nie rozumie  nikt nie wie  co... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Nikt nie rozumie, nikt nie wie, co masz zamiar. Jesteś sam lub przynajmniej Twoje myśli. Nikogo nie obchodzi to czy żyjesz czy nie, masz na myśli "nic" do "nikogo". Jest noc, leżysz obok łóżka. "Żegnaj" - szepczesz w ciemności. I z tym, bierzesz swój ostatni oddech. Kończysz z tym wszystkim. Umierasz..

  Nikt się nie przejmie? No to się... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

" Nikt się nie przejmie? No to się myliłeś. Jest we wtorek, następnego dnia rano, godzina 08:21. Twoja matka przychodzi pod Twój pokój i puka do drzwi. Nie wie, że nie słyszysz jej, nie wie, że Cię już nie ma. Puka jeszcze, kilka razy, wykrzykuje Twoje nazwisko ze złości, byś otworzył je w końcu. Gdy brak odpowiedzi z Twojej strony, ona otwiera je i krzyczy. Upada na podłogę i jęczy z bólu, podczas gdy Twój tata wpada do pokoju. Rodzeństwo zdążyło wyjść już do szkoły. Bardzo słaba matka stara się"

  Spotkałam dzisiaj miłość.   I... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

- Spotkałam dzisiaj miłość. - I co ci powiedziała? - Przepraszała, że nie zawsze trwa do końca. - Płakała? - Płakała, bo często rani. - Krzyczała? - Krzyczała, że nie zawsze jest piękna. - Śmiała się? -Śmiała, bo umie z siebie kpić. - Żałowała czegoś? - Żałowała, że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie. - Była zła? - Złościła się, że czasem w nią wątpimy. - Cieszyła się? - Cieszyła się, że tak często jej szukamy. - Co ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała, że nie jest dla mnie .

Byliśmy zbyt dumni. Nikt z nas nie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 7 września 2013

Byliśmy zbyt dumni. Nikt z nas nie powiedział "zostań".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV