głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkaastrawberry Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wia

slodkaastrawberry

slodkaastrawberry.moblo.pl
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. P
Za dwadzieścia lat bardziej... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Facet biega za Tobą niczym za oazą... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Facet biega za Tobą niczym za oazą na pustyni, obiecując Ci życie wyścielone płatkami róż. Ty zniesmaczona brakiem uczucia, odprawiasz go z kwitkiem. najbardziej frustrującym momentem jest ten, gdy facet wreszcie daje sobie spokój. właśnie wtedy w Twojej chorej podświadomości, zapala się światełko wysyłające sygnał 'ej, przecież Ci na nim zależy!'. światełko, które zawsze zaświeca się z tym cholernym opóźnieniem, zabierając Ci tym samym szansę na szczęście.

Gdy przychodzi ta cholerna chęć... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Gdy przychodzi ta cholerna chęć wykrzyczenia całemu światu prawdy, którą ukrywam w środku, zjawia się myśl, że przecież i tak nikogo to nie obchodzi, nie warto.

Słuchawki zawsze będą splątane... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca,a Ty nie docenisz tego co masz, dopóki tego nie stracisz…

Chcę teraz jeszcze jednej rzeczy.... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Chcę teraz jeszcze jednej rzeczy. Chcę listu od Ciebie, w którym mi napiszesz, że zostaniesz ze mną na zawsze, na cienkie i na grube; że nie opuścisz mnie nigdy. Bez względu na to, co mnie spotka i co będę musiała przeżyć w najbliższym czasie.

Niektóre wydarzenia sprawiają  że... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem.Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata.

Siedzę przy oknie i patrzę jak... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem, siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu przyrzekałeś, że zawsze będziemy razem? Wierzyłam Ci, a teraz nie jestem w stanie wypowiedzieć Twojego imienia bez uczucia paraliżującego bólu. Chciałbym Ci na nowo zaufać. Chciałbym, żeby było tak jak dawniej, lecz wiem, że już tak nie będzie. Nadal Cię kocham, wiesz o tym doskonale, ale moja duma nie pozwala mi Tobie wybaczyć.’

Chyba za Tobą tęsknię. teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Chyba za Tobą tęsknię.

Mam chyba w mózgu larwy  bo ciągle... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Mam chyba w mózgu larwy, bo ciągle słyszę szepty. Mówią że ludzie są szpetni, a cały świat to śmietnik.

 Szaleństwo to ciągłe  pieprzone... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

"Szaleństwo to ciągłe, pieprzone, robienie tego samego w nadziei, że coś się zmieni. To wariactwo. Ale gdy usłyszałam to po raz pierwszy, pomyślałam "Jaja se robisz" i bum! Strzeliłam mu w łeb. Ok, ale wiesz co? Miał rację. Szybko zaczęłam dostrzegać to wszędzie. Wszędzie wokół pieprzone czubki robią ciągle dokładnie to samo. W kółko i na okrągło. Myślę sobie "Tym razem będzie inaczej. Nie, nie. Błagam! Trzeba będzie inaczej". "

Lubię wielu ludzi  ale nie... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

Lubię wielu ludzi, ale nie wszystkich. Dużo potrafię wybaczyć, ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci, których lubię wiedzą o tym. Ci, których nie lubię, to zauważa. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło.Wrogom wskażę tam drogę.

I kazali mi się nie obracać więc... teksty

slodkaastrawberry dodano: 11 stycznia 2014

I kazali mi się nie obracać,więc biegnę. Biegnę, a po twarzy dostaję wspomnieniami, zamykam oczy, nie mogę się zatrzymać. Mówili żebym nie patrzyła w tył, więc nie patrzę. Tylko napieram do przodu, sama, zupełnie sama, bo za mną został on. Nie goni mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV