głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Boli mnie wszystko. Każda... teksty

skeee dodano: 14 kwietnia 2014

Boli mnie wszystko. Każda poszczególna komórka mojego ciała. Boli mnie jak gryzę, jak oddycham, jak mrugam. Boleśnie ciążą mi włosy i paznokcie, a skóra zdaje się odpadać płatami. Jestem jak papierowa, dwuwymiarowa postać na deszczu. Pogarszam swój stan, wmawiając wszystkim wkoło z szerokim uśmiechem na ustach, że jestem człowiekiem ze stali. Że nic mi nie jest i nie dzieje się nic. Podczas gdy jest mi wszystko i dzieje się wszystko.

Jesteś drażniącą ciszą kiedy... teksty

skeee dodano: 14 kwietnia 2014

Jesteś drażniącą ciszą kiedy potrzebuję Cię usłyszeć.

I powiedz mi proszę  że tak jak ja... teksty

skeee dodano: 14 kwietnia 2014

I powiedz mi proszę, że tak jak ja wieczorami leżysz i myślisz o mnie

chcę być Twoim najpiękniejszym... teksty

skeee dodano: 11 kwietnia 2014

chcę być Twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem.

Potrzebuję opieki i dobrej rady... teksty

skeee dodano: 8 kwietnia 2014

Potrzebuję opieki i dobrej rady, Twojej ręki, pomocy i wiary.

Poczułam  że strasznie mnie do... teksty

skeee dodano: 8 kwietnia 2014

Poczułam, że strasznie mnie do niego ciągnie. I strasznie mi nie wolno.

jest tak   że po prostu kładę się... teksty

skeee dodano: 8 kwietnia 2014

jest tak , że po prostu kładę się na kanapie, włączam muzykę i myślę. Analizuję każdą chwilę spędzoną z nim. Najmniejszy szczegół. Czytam stare smsy i To jest tak , że po prostu kładę się na kanapie, włączam muzykę i myślę. Analizuję każdą chwilę spędzoną z nim. Najmniejszy szczegół. Czytam stare smsy i To jest tak , że po prostu kładę się na kanapie, włączam muzykę i myślę. Analizuję każdą chwilę spędzoną z nim. Najmniejszy szczegół. Czytam stare smsy i poznaję tak dużo ludzi i nikt mnie nie wzrusza. Ja to wiem. Jestem pewna , że nikt mi go nie zastąpi.

Chciałabym obudzić się rano... teksty

skeee dodano: 8 kwietnia 2014

Chciałabym obudzić się rano, otworzyć oczy i zobaczyć Twoje łóżko, Twój kolor ścian i Twoją pościel. A potem poczuć Twoje dłonie na moich ramionach.

Mówię że jest dobrze  ale to nie... teksty

skeee dodano: 8 kwietnia 2014

Mówię że jest dobrze, ale to nie znaczy. że tak jest. Oglądam mecz, ale to nie znaczy, że za nim przepadam. Lubię luźne ciuchy, ale to nie znaczy, że w przyszłości odpuszczę sobie szpilki. Lubię mocne brzmienia, ale to nie znaczy, że pogardzę rapem. Lubię deszcz, ale to nie znaczy, że o nim marzę przez cały rok. Mam Cię czasem zwyczajnie dość, ale to nie znaczy, że Cię nie kocham, wiesz?

Mógłbyś mnie kochać. W moich... teksty

skeee dodano: 29 marca 2014

Mógłbyś mnie kochać. W moich oczach widzieć gwiazdy, we włosach iskrzące się promienie słońca, w uśmiechu prawdziwe diamenty. Byłabym tylko Twoim skarbem. Przytulałabym Cię bez powodu, całowała czule gdybyś tego potrzebował i uśmiechała się ładnie, gdybyś przechodził obok mnie z miłością wypisaną w oczach. Mógłbyś mnie kochać.

już nie grawitacja trzyma mnie  przy... teksty

skeee dodano: 28 marca 2014

już nie grawitacja trzyma mnie przy ziemi tylko on.

Spytaj się człowieka  który nie ma... teksty

skeee dodano: 22 marca 2014

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę. Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu. Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta. Sierotę jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie, jak to jest doceniać to, co się ma, jak to jest kochać swoje życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV