głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
siwaaa016 3 I kiedy dojdziesz do momentu że jedyne co chcesz robić to osiągnąć sukces tak bardzo jak chcesz oddychać wtedy osiągniesz sukces. I ja jestem tutaj żeby wam

siwaaa016

siwaaa016.moblo.pl
3 I kiedy dojdziesz do momentu że jedyne co chcesz robić to osiągnąć sukces tak bardzo jak chcesz oddychać wtedy osiągniesz sukces. I ja jestem tutaj żeby wam uśw
 3  I kiedy dojdziesz do momentu  że... teksty

siwaaa016 dodano: 4 marca 2012

[3] I kiedy dojdziesz do momentu, że jedyne co chcesz robić to osiągnąć sukces, tak bardzo jak chcesz oddychać - wtedy osiągniesz sukces. I ja jestem tutaj, żeby wam uświadomić, że większość z was mówi, że chce osiągnąć sukces, ale wy nie chcecie tego mocno, chcecie tego tylko trochę. Nie chcecie tego tak, jak chcecie iść na imprezę. Nie chcecie tego tak bardzo, jak chcecie być przebojowym. Większość z was nie chce osiągnąć sukcesu tak bardzo, jak chce spać. Część z was bardziej kocha spać, niż osiągnąć sukces, a ja jestem tu żeby wam powiedzieć - jeśli chcesz osiągnąć efekty, możliwe, że będziesz musiał nie spać. Musisz być gotowym do pracy przy 2-3 godzinnym śnie. Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć sukces, któregoś dnia, będziesz musiał nie spać 3 dni pod rząd. Ponieważ, jeśli pójdziesz spać możesz przespać szansę, dzięki której osiągniesz sukces. Tak bardzo musisz tego chcieć. Posłuchaj mnie. Musisz tak bardzo pragnąć sukcesu, że zapomnisz jeść.
Autor cytatu: definicjamiloscii

 2  Poszedł dalej. Woda była na... teksty

siwaaa016 dodano: 4 marca 2012

[2] Poszedł dalej. Woda była na poziomie ust. "Cholera, muszę wracać. Ten gość postradał rozum". Staruszek powiedział: "Podobno słyszałem, że chciałeś odnieść sukces?!" Odpowiedział: "Chcę!". "To idź jeszcze troszkę dalej". Podszedł do niego, złapał jego głowę, przytrzymał pod wodą. Dalej trzymał. Młody się nie wyrywał. Trzymał go dalej. Trzymał go tam pod wodą, a zaraz przed tym jak chłopak miał mdleć... wyciągnął go. Powiedział: "Teraz mam do ciebie pytanie". Powiedział mu: "Jeśli chcesz osiągnąć sukces tak bardzo jak chciałeś oddychać, wtedy odniesiesz sukces". Nie wiem ilu z was ma dzisiaj astme. Ale jeśli miałeś kiedyś atak astmy tuż przed zwykłym wdechem... dusisz się. Jedyna rzecz o której myślisz to dostać trochę powietrza. Masz w dupie mecz koszykówki. Masz w dupie, co leci w telewizji. Masz w dupie, czy ktoś do ciebie dzwoni. Masz w dupie imprezy. Jedyne o co dbasz, podczas próby oddychania, to dostać trochę świeżego powietrza. To jest to!
Autor cytatu: definicjamiloscii

 1  Pewnego razu był młody chłopak... teksty

siwaaa016 dodano: 4 marca 2012

[1] Pewnego razu był młody chłopak, który chciał zarabiać dużo kasy, więc poszedł do swojego guru. Powiedział swojemu guru: "Chcę być na takim samym poziomie na jakim ty jesteś". Guru odpowiedział mu: "Jeśli chcesz być na dokładnie takim samym poziomie, na jakim ja jestem, widzę cię jutro na plaży". Więc młodzik pojawił się na plaży o czwartej nad ranem podekscytowany i gotowy do rozpoczęcia lekcji. Staruszek złapał jego ręce i spytał: "Jak bardzo tego chcesz?". Odpowiedział: "Bardzo mocno". Guru powiedział: "Chodź, wejdziemy do wody", więc wchodzi do niej i mówi "patrz na to", po czym wchodzi do niej do pasa. Młodzik zdziwiony pomyślał: "Ten gość jest szalony". "Chcę zarabiać hajs, a nie uczyć się pływać. Nie prosiłem o zostanie ratownikiem", pomyślał, "Chcę zarabiać kasę!". Guru popchnął go dalej: "Chodź troszkę dalej". Poszedł dalej. Woda znalazła się wtedy na poziomie jego ramion. "Ten staruszek jest szalony. Robi hajs, ale jest szalony." Stwierdził: "Jeszcze tylko troszkę dalej".
Autor cytatu: definicjamiloscii

Są trzy rzeczy  za które nie... teksty

siwaaa016 dodano: 1 marca 2012

Są trzy rzeczy, za które nie powinno się przepraszać... uczucia, prawda i poczucie humoru..

są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

siwaaa016 dodano: 29 luty 2012

są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują nacudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

mówiąc do Ciebie 'szmato' obrażam... teksty

siwaaa016 dodano: 29 luty 2012

mówiąc do Ciebie 'szmato' obrażam przedmiot, który niczemu sobie nie zawinił.

to był zawsze mój problem  ja nie... teksty

siwaaa016 dodano: 29 luty 2012

to był zawsze mój problem, ja nie zapominam.

Miłość jest wtedy  kiedy ktoś... teksty

siwaaa016 dodano: 28 luty 2012

Miłość jest wtedy, kiedy ktoś łamie Ci serce, a Ty nadal go kochasz, każdym złamanym kawałkiem.

  Zmieniłaś się.   Nie. Po prostu... teksty

siwaaa016 dodano: 26 luty 2012

- Zmieniłaś się. - Nie. Po prostu zrozumiałam, jak wielkim idiotą jesteś.

Nie widzisz jak spierdala nam... teksty

siwaaa016 dodano: 26 luty 2012

Nie widzisz jak spierdala nam szczęście?

Powiedz mi dlaczego cały czas czuje... teksty

siwaaa016 dodano: 26 luty 2012

Powiedz mi dlaczego cały czas czuje na sobie Twoje spojrzenie?

Nagle ufasz i wierzysz bezgranicznie. teksty

siwaaa016 dodano: 26 luty 2012

Nagle ufasz i wierzysz bezgranicznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV