głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
simplel jeśli Ci z nim nie wyszło to dlatego że wszechświat wie że on na Ciebie nie zasługuje i chroni Cię żebyś nie była z jakimś dupkiem. a ja przestałam wierzyć. mi

simplel

simplel.moblo.pl
jeśli Ci z nim nie wyszło to dlatego że wszechświat wie że on na Ciebie nie zasługuje i chroni Cię żebyś nie była z jakimś dupkiem.
jeśli Ci z nim nie wyszło  to... teksty

simplel dodano: 5 stycznia 2011

jeśli Ci z nim nie wyszło, to dlatego, że wszechświat wie, że on na Ciebie nie zasługuje i chroni Cię, żebyś nie była z jakimś dupkiem.

  a ja przestałam wierzyć.   mi... teksty

simplel dodano: 4 stycznia 2011

- a ja przestałam wierzyć. - mi się wydaje, że jednak jest gdzieś ta osoba, która czeka na mnie. i z którą w końcu będę szczęśliwa. super szczęśliwa. - ukazujesz tu jedną ze swoich głównych cech. - romantyczność, wiem. - naiwność, kurwa.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Jeszcze nigdy się tak nie... teksty

simplel dodano: 3 stycznia 2011

Jeszcze nigdy się tak nie denerwowałam czekając na odpowiedź. Wiesz ile mnie kosztowało napisanie tego głupiego sms? A teraz, z każdą minutą, tracę nadzieje na to, że odpiszesz.

Ej człowieku czy ty w ogóle zdajesz... teksty

simplel dodano: 3 stycznia 2011

Ej człowieku czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak ty na mnie działasz ? Bez Ciebie mam trudności z oddychaniem , ogarniasz ten temat ? / nacpanaaa
Autor cytatu: nacpanaaa

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko... teksty

simplel dodano: 3 stycznia 2011

nie jestem zazdrosna. boli mnie tylko fakt, że inna może Cię mieć - a ja nie.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Od ponad godziny próbuję zasnąć i... teksty

simplel dodano: 3 stycznia 2011

Od ponad godziny próbuję zasnąć i ciągle nic. W mojej głowie jesteś ty. I po raz kolejny wpadłam na głupi pomysł, który wiem, że muszę szybko zrealizować, żeby się nie rozmyślić. I jutro, a właściwie już dzisiaj ruszam do działania. Mam nadzieję, że to wypali i że będę z siebie dumna. Dumna, że moje chore pomysły przynoszą mi szczęście i radość.

Nie znasz jej. Widujecie się bardzo... teksty

simplel dodano: 1 stycznia 2011

Nie znasz jej. Widujecie się bardzo często, ale nie wiesz nawet jak się nazywa. Podoba Ci się. Cholernie Ci się podoba. Pociąga Cię. Pożerasz wzrokiem jej ciało. A jednocześnie podziwiasz ją. Na jej twarzy zawsze pokazuje się uśmiech. Zawsze otoczona jest grupką przyjaciół. Nie boi się głośno spać. Nie boi się skomentować tego co widzi. Już nie raz słyszałeś jak komentuje kogoś kto właśnie koło niej przeszedł. Chamska? Nie. Odważna. Chciałbyś ją mieć. Chciałbyś żeby ten uśmiech był tylko twój. Żeby patrzyła na Ciebie tak jak na nikogo. Żeby trzymała twoją dłoń swoimi szczupłymi, długimi dłońmi. Tak. Jej ciało też znasz bardzo dobrze. Przecież tyle razy ją obserwowałeś. Wydaje Ci się że wiesz o niej wszystko. Nie wiesz jednego. Ona tak samo pragnie Ciebie jak ty jej.

'Gdyby ktoś miał taką obsesję na... teksty

simplel dodano: 1 stycznia 2011

'Gdyby ktoś miał taką obsesję na moim punkcie, jak ja na Twoim, to chyba zaczęłabym się bać.'

Nagle kolor nieba zmienia się... teksty

simplel dodano: 1 stycznia 2011

Nagle kolor nieba zmienia się, zamykam oczy i czuję jak, spontaniczny szał porywa mnie, znowu wszystko we mnie tańczy, tak wyraźnie widzę każdy kształt, znajome twarze śmieją się, gorący wiatr rozpala mnie, znowu jestem tam.

A zaraz po północy wysłałam sms o... teksty

simplel dodano: 1 stycznia 2011

A zaraz po północy wysłałam sms o treści "Kocham Cię". Gdybym była odważna zrobiła bym to ze swojego telefonu a nie z internetu. Ale mimo wszystko czuję to cholerną satysfakcję i mam nadzieję, że teraz się głowisz, kto wysłał tego sms.

chciałabym mieć jeszcze jedną... teksty

simplel dodano: 29 grudnia 2010

chciałabym mieć jeszcze jedną szansę na napawanie się kolorem Twoich tęczówek. ułamek sekundy na muśnięcie Twojej dłoni. całą wieczność na ten ostatni pocałunek.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Wierzę  że cokolwiek cię nie... teksty

simplel dodano: 29 grudnia 2010

Wierzę, że cokolwiek cię nie zabije, po prostu uczyni cię... dziwniejszym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV