głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sillythought A co gdybym ja.. Robiła różne rzeczy na boku? Doprowadzała ciebie do płaczu? Czy wtedy zasady by się zmieniły? Czy może dalej by się liczyły? Jeśli bawiłabym si

sillythought

sillythought.moblo.pl
A co gdybym ja.. Robiła różne rzeczy na boku? Doprowadzała ciebie do płaczu? Czy wtedy zasady by się zmieniły? Czy może dalej by się liczyły? Jeśli bawiłabym się tobą ja
A co gdybym ja.. Robiła różne... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

A co gdybym ja.. Robiła różne rzeczy na boku? Doprowadzała ciebie do płaczu? Czy wtedy zasady by się zmieniły? Czy może dalej by się liczyły? Jeśli bawiłabym się tobą jak zabawką? Czasami chciałabym zachowywać się jak facet.''

 Głupia jesteś.   Jeżeli jestem... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

-Głupia jesteś. -Jeżeli jestem głupia tylko dlatego, że bardzo cię kocham; to masz rację . Jestem kompletną idiotką.. -No to trafiłaś na idiotę..

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

 Też kiedyś zaufałam jednemu... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

-Też kiedyś zaufałam jednemu chłopakowi . Dałabym sobie za niego rękę uciąć. -I co? -No i kurwa bym ręki teraz nie miaławydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur jak zauroczenie i miłość. Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć, że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna..a teraz juz sama nie wie co ze sobą zrobić ma.

Być może któregoś dnia obudzisz... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

Być może któregoś dnia obudzisz się tęskniąc za mną... i zrozumiesz ile dla Ciebie znaczę... Lecz wtedy ja, obudzę się tęskniąc za kimś, kto nie potrzebował aż tyle czasu, aby to zrozumieć.

Popatrz na nią. Co widzisz? Kobietę... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

Popatrz na nią. Co widzisz? Kobietę, która jest na pozór bardzo uśmiechnięta. Ale przypatrz się bardziej. Widzisz ten krzywy, udawany uśmiech? Jej oczy?? Są zgaszone. Tak, ona cierpi. Możliwe, że jest jedną z najbardziej skrzywdzonych istot na świecie. Ale walczy z tym. Próbuję żyć i szuka wciąż swojego nowego tlenu.

wiesz.. powinnam Ci życzyć  aby... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

wiesz.. powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. ale nie będę. mało tego. powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. może wtedy zrozumiesz..

'Nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

'Nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. Totalny mętlik. Rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

wróciła do domu. na nocnym stoliku... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

wróciła do domu. na nocnym stoliku postawiła dwa kieliszki i czerwone wino. "napij się ze mną" - powiedziała, patrząc w uśpione niebo. "wypijmy za moją niespełnioną miłość..

  Taki wielki z Ciebie chojrak a nie... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- Taki wielki z Ciebie chojrak a nie umiesz pokazac uczucia. taki z ciebie macho a nie umiesz przytulić. taki z Ciebie kozak a nie umiesz pocieszyć. taki z Ciebie koks a nie umiesz wspierać na duchu, taki z Ciebie lovelas, a nie umiesz chociaz udawac że kochasz. To po ch*j sie ze mną umawiasz?? - Dla zakładu

.Ona siedzi i czeka na wiadomość... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

.Ona siedzi i czeka na wiadomość , On w pubie zawiera kolejną znajomość . Ona czyta wiersze i płacze On kolejnej pisze 'kiedy Cię zobaczę..' Ona kocha całym sercem . On łamie serce tym samym podejściem . Ona czeka przy telefonie , On z kumplami przy kolejnym kartonie . Ona wysyła kolejne wiadomości , On nie odpisuje , chociaż jest powodem złości . Jest mu dobrze na wolności . Lecz będzie za późno kiedy On zapragnie jej miłości !

.To  że usuniesz mój numer z... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

.To, że usuniesz mój numer z telefonu, z gadu, ze znajomych na naszej klasie, nie znaczy, że wymażesz mnie z życia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV