głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sillythought Pochłonięta miastowym gwarem piskiem opon i krzykiem niesionym przez wiatr upijam się tanim winem zmieszanym z Pepsi. Piję za zdrowie pięknych kobiet za ciężarn

sillythought

sillythought.moblo.pl
Pochłonięta miastowym gwarem piskiem opon i krzykiem niesionym przez wiatr upijam się tanim winem zmieszanym z Pepsi. Piję za zdrowie pięknych kobiet za ciężarne koleża
Pochłonięta miastowym gwarem... teksty

sillythought dodano: 28 grudnia 2011

Pochłonięta miastowym gwarem, piskiem opon i krzykiem niesionym przez wiatr upijam się tanim winem zmieszanym z Pepsi. Piję za zdrowie pięknych kobiet, za ciężarne koleżanki i za płytkich ludzi nie wartych naszej uwagi. Zapijam tym mało wytrawnym drinkiem pustkę jaką czuję kiedy nie widzę Cię obok. To żałosne, wiem ale co poradzę na to, że tak bardzo uzależniasz? Kilka chwil zabawnej atmosfery. Karuzela kręci się niebezpiecznie szybko, świat nabiera nowych barw, a Ciebie ciągle nie ma. Kilka kroków, kilka ulic, kolejne łyki wina i nagle tak długo wyczekiwana wiadomość, że będziesz w tym samym miejscu co ja. Pocałunek, ciepło w sercu i Twój śmiech. Czterdzieści minut szczęścia i czas by wrócić do domu, obejrzę się za siebie jeszcze raz, ostatnie spojrzenie w Twoją stronę i płynę z tłumem. przede mną kolejne kilkanaście godzin pustki. Pustki, którą wypełnisz, którą zniszczysz, spalisz. Jeszcze kilkanaście godzin i znów będziesz obok. Znów będę idealnie doskonała, dopełniona, znów naładuję się Twoim zapachem.

Była zapłakana  łzy lały jej... teksty

sillythought dodano: 28 grudnia 2011

Była zapłakana , łzy lały jej się jak strumieniami. Usiadła na najbliższej ławce, płakała na głos, nagle podszedł do niej jakiś chłopak, zaczął się przedstawiać, ona nie miała się komu wyżalić, postanowiła że jemu zaufa, i po prostu mu się zwierzy. On słuchał ją, pocieszał, próbował pomoc, ale jednak to na nic, próbowała przestać płakać, nie potrafiła. On zbliżył się do niej, przytulił ją, jej serce zaczęło bić mocniej . Czuła jego oddech na swojej szyi.

Ostatecznie przypominamy samotne... teksty

sillythought dodano: 28 grudnia 2011

Ostatecznie przypominamy samotne bryły metalu krążące po osobnych orbitach. Z oddali wyglądamy jak piękne spadające gwiazdy, które jednak w rzeczywistości są więzieniami, gdzie każda z nas tkwi zamknięta samotnie, zmierzając donikąd. Kiedy przecinają się orbity tych satelitów, możemy się spotkać. Może nawet otworzyć przed sobą serca. Ale tylko na krótką chwilę. Już w następnej pogrążamy się w absolutnej samotności. Dopóki nie spłoniemy i nie obrócimy się w nicość.

 ładnie wyglądasz. kim dzisiaj... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

-ładnie wyglądasz. kim dzisiaj jesteś?

cały czas spędzasz z nimi! masz do... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

cały czas spędzasz z nimi! masz do wyboru - ja - bądź oni. -wybieram ich bo oni nigdy nie postawili mi takiego warunku.

 Zostawiłam otwarte okno.  Tyle... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- Zostawiłam otwarte okno. - Tyle otwartych okien, a tak mało czasu.

 wierzysz w miłość?  miłości... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- wierzysz w miłość? - miłości nie ma - to powiedz mi, co my tu robimy?

 Kocham Cię!  O  ostatnio... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

-Kocham Cię! -;O -ostatnio polubiłam ironię.

 Kochanie jaki mam kolor oczu?... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- Kochanie, jaki mam kolor oczu? - Kolor wiosennego świtu z mgłą, w której mógłbym błądzić całe życie.

 nie rozumiem czym się przejmujesz.... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- nie rozumiem czym się przejmujesz. dzwoni, pisze, spotykacie się... - ale ja wiem, że on mnie lubi. tylko nie wiem, co on do mnie czuje.

 Nie chcę żebyś się z nią... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

- Nie chcę żebyś się z nią spotykał. Masz do wyboru mnie bądź ją. - A co jeśli wybiorę ją.? - Nic na to nie poradzę. Powiem Ci tylko, że gdyby moje serce miało twarz, miałaby ona najsmutniejszy wyraz na całej planecie. Smutniejszy nawet niż dzieci z Afryki.

czemu Ty mnie nie lubisz?  bo wolę... teksty

sillythought dodano: 26 grudnia 2011

czemu Ty mnie nie lubisz? - bo wolę Cię kochać niż lubić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV