głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt to że ustawiasz sobie miłosne opisy na gg nikogo nie mając nie świadczy o tym że masz mnie gdzieś wręcz przeciwnie pokazujesz jak bardzo Cię obchodzę kochany. L

shitt

shitt.moblo.pl
to że ustawiasz sobie miłosne opisy na gg nikogo nie mając nie świadczy o tym że masz mnie gdzieś wręcz przeciwnie pokazujesz jak bardzo Cię obchodzę kochany.
to  że ustawiasz sobie miłosne... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

to, że ustawiasz sobie miłosne opisy na gg nikogo nie mając nie świadczy o tym, że masz mnie gdzieś, wręcz przeciwnie, pokazujesz jak bardzo Cię obchodzę, kochany.

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka, że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość.

za każdym razem kiedy cię widzę... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

za każdym razem kiedy cię widzę, ktoś obok szturcha mnie łokciem, żebym przypomniała sobie, że mam oddychać. ♥

nie  właściwie nie jest źle  są... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

nie, właściwie nie jest źle, są przyjaciele, jest nadzieja, głośny śmiech. jest prawie tak jak być powinno.

pozdrowić to ja cię mogę... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

pozdrowić to ja cię mogę, środkowym palcem.

pamiętasz jak razem biegaliśmy w... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

pamiętasz jak razem biegaliśmy w czasie deszczu? pamiętasz te momenty, kiedy obiecywałeś, że będziesz zawsze, bez względu na wszystko? pamiętasz te przyśpieszone oddechy i uśmiech na twarzy? ty go malowałeś. to ty byłeś projektantem mojego dobrego humoru. to ty robiłeś wszystko, by na mojej twarzy choć na chwilę pojawił się uśmiech. znaczyłeś dla mnie wiele, byłeś wszystkim...

  Czemu jesteś smutna.?   zapytał... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

- Czemu jesteś smutna.? - zapytał mnie kumpel - Ja.? skąd Ci to przyszło do głowy.? Nie jestem smutna - uśmiechnęłam się by pokazać mu, że się myli.. Jednocześnie obwiniałam się za to, że przez chwile zapomniałam o uśmiechu.. jak mogłam.. przecież nie chce nikomu zawracać głowy ... - Na pewno.? - Tak. Na pewno - Dalej wymuszałam uśmiech.. - To dobrze .. - odparł - bo wiesz u mnie znowu jest kiepsko i potrzebuje Cie żebyś pomogła mi rozwiązać ten problem ... - po chwili milczenia dodał jeszcze tylko - Nawet nie wiesz ile bym dał, żeby zamienić się z Toba życiem - wstał i odszedł a ja odparłam szeptem - Hmm... Tak mało o mnie wiesz..

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko, dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Spojrzała na Niego i szeptem... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Spojrzała na Niego i szeptem powiedziała "Kocham Cię", miała nadzieję, że nie usłyszy. On odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział "Ja Ciebie też"

Gdybyś napisał o 3 w nocy  że... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz...

Jeżeli wypadnie orzeł zostajesz ze... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Jeżeli wypadnie orzeł zostajesz ze mną na zawsze. Jeżeli reszka, rzucamy jeszcze raz.

Potrzebuje odrobiny miłości... teksty

shitt dodano: 7 lipca 2011

Potrzebuje odrobiny miłości, właśnie teraz, w tym momencie. I choć wiem, że czasem nie da się spełnić wielu chęci, to i tak wierze, że zaraz usłyszę przyjemne wibracje i po przeczytaniu sms-a uśmiechnę się szeroko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV