głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shawti Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę pohisteryzuje rozmaże makijaż i będe szczęsliwa.

shawti

shawti.moblo.pl
Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę pohisteryzuje rozmaże makijaż i będe szczęsliwa..
Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą , a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę pohisteryzuje, rozmaże makijaż i będe szczęsliwa..

A jeśli pewnego dnia będę musiał... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę-Co wtedy? -Nic wielkiego-zapewnił go Puchatek-posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha to ten ktoś nigdy nie znika tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie.

Sześć lat podstawówki  trzy lata... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Sześć lat podstawówki, trzy lata gimnazjum, rok liceum... A organizm jeszcze nie przyzwyczaił się do poniedziałku.

Nie chcę być dziewczyną  o której... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Nie chcę być dziewczyną, o której on przy swoich przyjaciołach mówi 'to ona'. Nie. Chce być w jego ramionach, kiedy jego przyjaciele podchodzą i pytają 'to ta dziewczyna, o której nie potrafisz przestać mówić?'

Mogę powiedzieć szczerze  że... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Mogę powiedzieć szczerze, że lubię kiedy jest Ciebie pełno w mojej głowie.

Rozbieraj mnie powoli  ze wstydu... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Rozbieraj mnie powoli, ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości. Aż Bóg wstrzyma oddech

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

Księżniczki nie zakochują się... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Księżniczki nie zakochują się często ale potrafią tak ostatecznie i pięknie że ich lodowe serce roztapia się w ułamku sekundy. królewnom zakochanym wszystko leci z rąk. królewnom zakochanym jest dziwnie. królewny zakochane mają usta pełne czekolady i podziurawione zgryzotą serca. czy to nie jest pewien słodki paradoks? I pamiętaj księżniczko ze nie jest księciem ten co Cię ma w dupie i czeka na oklaski. Prawdziwy Książe ty ten co zawsze jest krok przed Tobą by sprawdzić drogę, by w razie potrzeby wziąć Cię w ramiona i przenieść. . . Księciem jest ten co czeka na Ciebie bez względu na wszystko . . . nie każe czekać na siebie. . . Książę rozumie Twoje potrzeby. . . Obawy. . . Leki. . . Humorki. . . I szukaj takiego Księcia, Księżniczko.

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę, czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę jej ją na biurku.

  Kocham Cie!   nie ja bardziej!... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

- Kocham Cie! - nie ja bardziej! - niemożliwe - a jednak! pamietasz w pierwszej klasie jak Cie przepusilem w drzwiach jak wchodzilas do szkoly? - bylam zestresowana mimo ze to bylo 3 lata temu kojrze - i wtedy sie zakochalem! - to czemu wczesniej nie powiedziales mi o tym? - bo wtedy moglem sobie tylko pomarzyć o Tobie - marzenia sa po to zeby je spełaniac - moje najwieksze samo sie spełniło i trwa do dzis.

Są takie chwile kiedy czas staje w... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

Są takie chwile,kiedy czas staje w miejscu. Trzeba tylko zachować przytomność umysłu, by moc je dostrzec

On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

shawti dodano: 21 luty 2010

On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny, były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV