głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Tylko noc pełna wina rozmów i może nawet przytulania. Nareszcie nareszcie po niezasłużenie długim okresie wstrzemięzliwości. Piotr Adamczyk Pożądanie mieszka w

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Tylko noc pełna wina rozmów i może nawet przytulania. Nareszcie nareszcie po niezasłużenie długim okresie wstrzemięzliwości. Piotr Adamczyk Pożądanie mieszka w
 Tylko noc pełna wina rozmów i... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

"Tylko noc pełna wina,rozmów i może nawet przytulania. Nareszcie, nareszcie,po niezasłużenie długim okresie wstrzemięzliwości." - Piotr Adamczyk Pożądanie mieszka w szafie

  Najlepsze co możesz mieć od... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

" Najlepsze co możesz mieć od życia, to kogoś,ktoo Cię kocha taką jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju,ładną czy brzydką,jaką byś nie była. Z taką osobą warto być."

  W chwili gdy poczujesz w sercu... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

" W chwili,gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jak był do tej pory." - Jiddu Krishnamurti

 Szczęście jest wówczas wtedy gdy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

"Szczęście jest wówczas wtedy,gdy światło poranka budzi dwoje ludzi do dnia pełnego wspólnych czynów i rozmów." - Jarosław Iwaszkiewicz

  Samotność to nie brak ludzi lecz... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

" Samotność to nie brak ludzi,lecz jednego człowieka."

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą miłość i super nagłe zakochanie. Nie chodzi o to, żeby porzucił dla mnie całe swoje dotychczasowe życie i każdą minutę spędzał ze mną. Nie chodzi o to, że ma zjadać ze mną każdy posiłek i zapomnieć o tym, że ma jakieś tam koleżanki. Nie chodzi też o to, że ma zmienić tryb swojej codzienności i olać swoje pasje i wypełniacze czasu. Zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby wieczorem, przed snem pomyślał, że dobrze widzieć mój uśmiech. Żeby stojąc w długim korku po skończonych zajęciach przypomnieć sobie ciche rozmowy. Żeby między siłownią, a obiadem napisać smsa, że jednak zjadłby mój deser. Żeby wiedział, że jemu zawdzięczam mój błysk w oku. I że lubię go trochę bardziej. Żeby czasem stwierdził, że chce się ze mną spotkać i ten czas jest cenny. Żebym wśród kolegów nie była tylko „koleżanką”, a wśród koleżanek „kolejną”. Żebym była coraz bliżej niego, tak jak on jest coraz bliżej mnie. Chcę być częścią jego świata. Nie całością.

Zawsze ma się lepszy kontakt z kimś... teksty

shake.your.boomboom dodano: 20 maja 2016

Zawsze ma się lepszy kontakt z kimś, kogo się bzykało. Możesz albo zostać najlepszym kumplem takiej osoby, albo nigdy never jej nie spotkać. Albo się z nią ożenić, ale to ekstremalny przypadek, of course.

Któregoś dnia obudzisz się o... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 maja 2016

Któregoś dnia obudzisz się o jedenastej w sobotę obok miłości swojego życia, zrobisz kawę i jajecznicę. I po prostu będzie w porządku.

Życie czasami potrafi sponiewierać... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 maja 2016

Życie czasami potrafi sponiewierać, a ludzie nie zawsze dokonują słusznych wyborów. To, co jest słuszne w jednej chwili, może być po kilku chwilach najgorszą decyzją, jaką podjęłaś. Ale takie właśnie jest życie. — Gabriela Gargaś "Tylko Ty"

Bo to takie cudowne dla kobiety... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 maja 2016

Bo to takie cudowne dla kobiety, kiedy wie, że ktoś żył jakimś filmem, który kręcił z nią sobie w głowie. - Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

Mieliśmy się poznać tylko na... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 maja 2016

Mieliśmy się poznać tylko na chwilę, a nie poznawać. Chyba nawet czas nie przypuszczał, że możemy go tyle sobie nawzajem zająć. I właśnie tego cholernego czasu on tak bardzo potrzebował, a ja chciałam mu go dać. On - nauczył mnie tęsknić lecz nie czekać, okazywać czułość lecz nie pokazywać uczuć, uśmiechać się pomimo bólu, nie zadawać pytań i szanować potrzebę ciszy. Ja - próbowałam go nauczyć, żeby choć na jeden dzień potrafił mnie pokochać. To dzięki niemu zrozumiałam jaka jest różnica między nauczyć, a próbować nauczyć i czego nigdy nauczyć się nie da.

Potrzebowała bezpiecznej przystani... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 maja 2016

Potrzebowała bezpiecznej przystani czyichś ramion, ale ramion nieszczególnie nachalnych i nie wchodzących w konflikt z jej potrzebą bycia sam na sam ze swoimi dziwactwami. A to było trudne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV