głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Spotkałaś kiedyś faceta który wzbudził w Tobie taką miłość że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go widzisz w jego ocza

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Spotkałaś kiedyś faceta który wzbudził w Tobie taką miłość że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go widzisz w jego oczach T
Spotkałaś kiedyś faceta  który... teksty

shake.your.boomboom dodano: 2 października 2013

Spotkałaś kiedyś faceta, który wzbudził w Tobie taką miłość, że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go, widzisz w jego oczach Twoje nienarodzone dzieci. Wiesz, że Twoje serce znalazło wreszcie dom. Twoje życie rozpoczyna się z nim, a bez niego na pewno się skończy.

Czasami nocą robiła się malutka i... teksty

shake.your.boomboom dodano: 2 października 2013

Czasami nocą robiła się malutka i wystraszona, przekonana, że cokolwiek ma w życiu dobrego, zaraz to straci i nie będzie mogła nic na to poradzić.

Zasypiałam na jego ramieniu z... teksty

shake.your.boomboom dodano: 2 października 2013

Zasypiałam na jego ramieniu z niesamowitym spokojem i z przepiękną świadomością, że gdy się obudzę, on nadal będzie obok.

Kładę się często do łóżka z... teksty

shake.your.boomboom dodano: 2 października 2013

Kładę się często do łóżka z życzeniem nie zbudzenia się więcej rano !

  Bo gdy Cię widzę zapominam o... teksty

shake.your.boomboom dodano: 24 września 2013

` Bo gdy Cię widzę zapominam o wszystkim , Wszystko co złe odchodzi .. Widzę tylko Twoje oczy wpatrzone we mnie. `

Uśmiechnij się do mnie jeszcze raz.... teksty

shake.your.boomboom dodano: 22 września 2013

Uśmiechnij się do mnie jeszcze raz. Patrz na mnie równie intensywnie jak dotychczas, przeszukuj moją głowę w poszukiwaniu myśli i natrafiaj za każdym razem na ciepło moich uczuć. I powiedz coś, daj mi usłyszeć swój głos, a potem wyciągnij dłoń, a ja położę Ci na niej swoje serce, a Ty je zabierz, dbaj o nie, nie pozwól mu zgłodnieć, nabawić się chorób, udusić, kiedy już zamkniesz je w wyimaginowanej szkatułce niedostępnej dla innych ku potwierdzeniu tego, że jesteś ostatnią osobą, która je zdobywa.

Chcę położyć się koło Ciebie i... teksty

shake.your.boomboom dodano: 22 września 2013

Chcę położyć się koło Ciebie i po prostu opowiedzieć Ci o minionym dniu - słyszeć Twój śmiech i dopytywanie o coś z nutką niedowierzania, widzieć zdziwienie ustępujące rozbawieniu na Twojej twarzy. Obserwować Twoje oczy i słuchać jak podirytowanym głosem opowiadasz o rozegranym meczu, a jednocześnie uspokajająco mierzwić Cię po włosach. Przytulić się w końcu i słuchać Twoje serca, które bije tylko dla mnie.

Dlatego  że sprawia  że jestem... teksty

shake.your.boomboom dodano: 22 września 2013

Dlatego, że sprawia, że jestem lepszym człowiekiem. Dlatego, że nie czyni z siebie jedynego powodu, aby wstać z łóżka, ale pokazuje mi ich miliony. Dlatego, że przy nim głębiej się oddycha, głośniej śmieje a wszystko lepiej smakuje. Dlatego, że pozwala mi zasypiać w swoich ramionach, daje mi kwiaty bez powodu i wysyła głupie wiadomości. Dlatego, że pozwala mi czasem marudzić i się spóźniać. Dlatego, że pozwala zachowywać mi się czasami jak dziecko. Dlatego, że daje mi przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa jednoczenie. Dlatego, że patrzy na mnie tak jak nikt nigdy wcześniej na mnie nie patrzył i przede wszystkim dlatego, że bez niego moje życie nie było by kompletnie moje. Dlatego kocham właśnie jego.

Śmierć blis­kich to naj­gor­sze... teksty

shake.your.boomboom dodano: 22 września 2013

Śmierć blis­kich to naj­gor­sze co może spot­kać człowieka. Więc dlacze­go wcześniej nie pot­ra­fimy do­cenić blis­kich nam osób i nie poświęca­my im naj­więcej cza­su jak się da? Do­piero po śmier­ci zda­jemy so­bie sprawę jak wiele chcieli­byśmy po­wie­dzieć ukocha­nej oso­bie, dob­rze wiedząc, że już nie będziemy mieli okazji

Jestem blisko  bliżej. Tak blisko... teksty

shake.your.boomboom dodano: 18 września 2013

Jestem blisko, bliżej. Tak blisko, że możesz mnie poczuć.

Moja obecność przy Twoim ciele... teksty

shake.your.boomboom dodano: 14 września 2013

Moja obecność przy Twoim ciele, mój oddech na Twoim karku i moje rozpalone od namiętności usta usypiające Cie do snu.

po prostu z każdym dniem coraz... teksty

shake.your.boomboom dodano: 14 września 2013

po prostu z każdym dniem coraz bardziej, coraz lepiej, coraz czulej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV