głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Chłopaku nie myśl że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas gdy ty ją ignorujesz ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas gdy dajesz jej powody do

sexual

sexual.moblo.pl
Chłopaku nie myśl że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas gdy ty ją ignorujesz ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas gdy dajesz jej powody do zmart
Chłopaku nie myśl że raz zdobyta... teksty

sexual dodano: 19 marca 2014

Chłopaku,nie myśl,że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas,gdy ty ją ignorujesz,ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas,gdy dajesz jej powody do zmartwień,ktoś inny ją słucha. Podczas,gdy ty jesteś zbyt zajęty,by poświęcić dla niej chwilę,ktoś inny ma dla niej czas. Podczas,gdy ty doprowadzasz ją do płaczu,ktoś inny sprawia,że się uśmiecha. Podczas,gdy nie jesteś pewien czy nadal ją chcesz,ktoś inny jest już tego pewien. Pamiętaj,że dziewczynę zdobywa się przez całe życie.

'Jeszcze jeden raz spotkać Ciebie... teksty

sexual dodano: 13 marca 2014

'Jeszcze jeden raz spotkać Ciebie, jeszcze jeden raz tonąć w niebie..'

Chciałabym się do kogoś... teksty

sexual dodano: 13 marca 2014

Chciałabym się do kogoś przytulić. Czasem ta ochota nachodzi mnie w środku jakiejś ważnej lekcji, momentami, kiedy piję poranną herbatę. Nawet, gdy czytam książkę,chciałabym aby ktoś podszedł i mnie przytulił. Chociaż to trudne, chciałabym znaleźć kogoś, kto spojrzy w moje oczy i będzie wiedział ,że mój umysł krzyczy 'podejdź i mnie przytul, bo za chwilkę się rozpłacze'.

Nie psuj tego   co budowaliśmy tak... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

Nie psuj tego , co budowaliśmy tak długo , bo nic nie jest warte , by to stracić.

Tak  martwię się o Ciebie  a wiesz... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

Tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu? Bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

nieważne  czy przyjaźń czy... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

nieważne, czy przyjaźń czy miłość najważniejsze by tego nie zepsuć.

Zagłuszam sobie świat. Coraz... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

Zagłuszam sobie świat. Coraz głośniej słucham muzyki, by nie słyszeć innych ludzi. Nie lubię ludzi. Zakładam słuchawki i powtarzam sobie w głowie brzydkie wyrazy. Taki mam sposób na przetrwanie.

lubię tak sobie posiedzieć z... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

lubię tak sobie posiedzieć z kubkiem gorącej herbaty i powspominać jak to byłam głupia, ile błędów popełniłam ale też ile zajebistych chwil przeżyłam.

każdego dnia staramy się coś... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

każdego dnia staramy się coś zmienić, sprawić tak, żeby nasze życie stało się wyjątkowe. a najgorsze jest to że budzimy się rano i nie mamy odwagi by to zrobić.

 A Ty nie dzwoń i nie pisz  bo nie... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

"A Ty nie dzwoń i nie pisz, bo nie chcę Cię znać, jestem sam, nie ma nas, tylko ja i te wersy, nie ma nas, trochę ciężko uwierzyć." Bonson

gdy człowiek płacze nie oznacza... teksty

sexual dodano: 12 marca 2014

gdy człowiek płacze nie oznacza, że jest słaby. po prostu brakuje mu słów by wyrazić ból niszczący go od środka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV