głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nienawidzę go i jest to szczera nienawiść. Ale wiem że gdyby miał jakiś problem i chciał o tym porozmawiać to byłabym pierwszą osobą w jego drzwiach. Dlaczego?

sexual

sexual.moblo.pl
Nienawidzę go i jest to szczera nienawiść. Ale wiem że gdyby miał jakiś problem i chciał o tym porozmawiać to byłabym pierwszą osobą w jego drzwiach. Dlaczego? Wła
Nienawidzę go i jest to szczera... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Nienawidzę go i jest to szczera nienawiść. Ale wiem, że gdyby miał jakiś problem i chciał o tym porozmawiać to byłabym pierwszą osobą w jego drzwiach. Dlaczego? Właściwie to nie wiem. Wydaje mi się, że mimo tego co się się z nami stało, łączyło nas coś prawdziwego i dużego by tak po prostu być obojętnym na problemy osoby, która kiedyś była dla nas całym światem

Pamiętam kiedy pierwszy raz... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Pamiętam kiedy pierwszy raz spojrzałam w Twoje oczy. Pamiętam ten strach, kiedy serce zabiło mocniej i zorientowałam się, że jestem słaba, bo na kimś mi zależy..

Nie chcę wierzyć w słońce tuż po... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Nie chcę wierzyć w słońce tuż po burzy, bo nadzwyczajnie go nie potrzebuję, nie potrzebuję ciepła jego promieni, ani tego, że znów będzie na parę chwil, by o zachodzie niepostrzeżenie zniknąć. Nie potrzebuję nadziei na lepsze jutro, definicji szczęścia czy sprostowań uczuć, nie potrzebuję niczego, bo dziś, nie mam już nic.

Miło jest nie czuć nic. Nie śpiąc... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Miło jest nie czuć nic. Nie śpiąc w nocy leżąc na łóżku i wpatrywać się w ścianę, bo już nie ma się nawet siły płakać. Przeżywać każdy dzień tak samo bez zbędnych emocji i problemów. Brakuje mi Ciebie ale nie martw się, poradzę sobie. Przecież zawsze sobie radzę, prawda?

Jeden dzień a może wydarzyć się... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Jeden dzień a może wydarzyć się wszystko. Możesz umrzeć , upić się , stracić pamięć , przyjaciela , chłopaka , dziewczyne , rodzine. Zakochać się albo złamać serce. Możesz zostać milionerem albo bezdomnym. Możesz być sobą. Spełnić swoje marzenie , zacząć istnieć. Wszystko może się wydarzyć.

To wcale nie jest tak  że się nie... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

To wcale nie jest tak, że się nie odzywam, bo mi nie zależy. Chcę żebyś zobaczył jak wygląda twoje życie beze mnie i żebyś w końcu podjął jakąś konkretną decyzję czy mam być jego częścią czy po prostu odejść. Ty już wiesz co ja czuję i czas żebyś wiedział czy Ty coś czujesz.

Ale nawet w jej śmiechu czegoś... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Ale nawet w jej śmiechu czegoś brakowało, nigdy nie wydawała się być prawdziwie szczęśliwa.

nie mówmy o uczuciach  po prostu... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

nie mówmy o uczuciach, po prostu bądźmy. nie odzywajmy się, nie mówmy nic tak po prostu zamilczmy jakby odebrano nam głos. zostańmy tutaj, jakby to miejsce było jedynym na świecie. pocałuj mnie tak jakby byłby to nasz ostatni pocałunek, przytul mnie jakbym miała za chwilę upaść i więcej nie powstać. spójrz mi w oczy, zobaczysz siebie jak na tle nieba. zostańmy przykładem, że nigdy nie wolno się poddawać jeśli uczucie jest prawdziwe.

Kiedyś nie wyobrażałam sobie bez... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Kiedyś nie wyobrażałam sobie bez Ciebie życia a każda wizja takiej przyszłości przyprawiała u mnie łzy w oczach. Ale dziś wcale tak nie jest. Żyje normalnie, uśmiecham się i śmieję, spędzam czas ze znajomymi i wracam wieczorami. To prawda - zdarzy mi siedząc nocą przed komputerem zatęsknić za Tobą, przez przypadek wejść w wiadomości i przepłakać całą noc ale nie brakuje mi Ciebie, choć czasem chciałabym opowiedzieć Ci co u mnie i wyżalić się w Twoich ramionach jak bardzo mi źle. Uświadomiłam sobie, że życie kręci się dalej i widocznie tak musiało być, że dziś nie jesteśmy już razem. Mimo to zawsze będziesz moim najpiękniejszym wspomnieniem.

Przeszłością się nie zyje... teksty

sexual dodano: 6 luty 2014

Przeszłością się nie zyje, przeszłość jedynie można wspominać.

  najbardziej boli teraźniejszość... teksty

sexual dodano: 23 września 2013

` najbardziej boli teraźniejszość w której myślę o przeszłości, która nigdy nie przemieni się w cudowną przyszłość

  często traci wiarę w siebie  w to... teksty

sexual dodano: 23 września 2013

` często traci wiarę w siebie, w to co jest w nim najlepsze. Ja wtedy za każdym razem powtarzam mu, że nie mam żadnych wątpliwości co do jego możliwości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV