głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selwia Nie wiem sama dlaczego tak ufałam Ci. Wszystkie Twoje słowa nie znaczyły nic. Nie wiem sama dlaczego tak kochałam Cię. W każdym słowie Twoim kłamstwo jest. Nie

selwia

selwia.moblo.pl
Nie wiem sama dlaczego tak ufałam Ci. Wszystkie Twoje słowa nie znaczyły nic. Nie wiem sama dlaczego tak kochałam Cię. W każdym słowie Twoim kłamstwo jest. Nie wie
Nie wiem sama  dlaczego tak ufałam... teksty

selwia dodano: 26 czerwca 2011

Nie wiem sama, dlaczego tak ufałam Ci. Wszystkie Twoje słowa nie znaczyły nic. Nie wiem sama, dlaczego tak kochałam Cię. W każdym słowie Twoim kłamstwo jest. Nie wiem sama, dlaczego tak ufałam Ci. Wszystkie Twoje słowa nie znaczyły nic. Nie wiem sama, dlaczego tak kochałam Cię. W Tobie kłamstwo jest.

Nagle coś się kończy  jakby... teksty

selwia dodano: 26 czerwca 2011

Nagle coś się kończy, jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas ? na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans, słów, na które już za późno. Zapominasz co dnia, że każda chwila to dar. Masz ją, by móc przebaczać, kochać, zostawić ślad.

chcę uciec   pobiec gdzie nikt mnie... teksty

selwia dodano: 26 czerwca 2011

chcę uciec , pobiec gdzie nikt mnie nie znajdzie i zapomnieć kim jestem i czego pragnę. jednak dokądkolwiek pójdę nie ucieknę przed samą sobą.

Niszczysz mnie   każdym swoim zdaniem. teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Niszczysz mnie , każdym swoim zdaniem.

Nie odpisuje? Miej go w dupie... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Nie odpisuje? Miej go w dupie, kiedyś i tak na pewno napisze do ciebie sam.

Patrzyłam na Ciebie  imponowałeś... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Patrzyłam na Ciebie, imponowałeś mi wszystkim.

Mała nie płacz  ja też łez mam... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Mała nie płacz, ja też łez mam pełne oczy. Mała nie płacz, bo za dużo będzie bólu. Ty wiesz, ja często tak jak Ty, uciekam do świata, w mgły.

mogę przemilczeć  przeczekać... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

mogę przemilczeć, przeczekać, przeżyć, wybaczyć, ale nigdy tego nie zapomnę.

Bo życie jest piękne.! ' krzyczała... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Bo życie jest piękne.! ' krzyczała stojąc w deszczu. zimne krople spadały na jej splątane od wiatru włosy. jej wzrok zwrócony był w kierunku oddalającej się osoby. po policzku spłynęła łza. ' przecież obiecałam sobie że nie będę płakać.' szepnęła sama do siebie. otarła łzę, lecz oczy dalej jej się szkliły z rozpaczy. nie wytrzymała, emocje doprowadziły ją do histerii. ' jak on mógł mnie zostawić, przecież powiedział że kocha , że nie potrafi beze mnie żyć. tchórz, zwykły egoistyczny tchórz.' krzyczała wymachując rękami. nadeszła fala wspomnień i właśnie to doprowadziło ją na samo dno. cała przemoczona, brudna z błota siedziała na mokrej trawie bełkocząc coś pod nosem jak bardzo go nienawidzi, krztusiła się płaczem..

Ciężko mi uwierzyć  jak mogłam... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Ciężko mi uwierzyć, jak mogłam być taką idiotką, że pozwoliłam Ci przeniknąć do mojego serca. Że pozwoliłam Ci zawładnąć całym moim życiem. Dziś ciężko mi uwierzyć, że to Twoje oczy były dla mnie otaczającym światem. I wiedz, że ciężko mi uwierzyć, że ktoś taki jak Ty był powodem moich łez wylewanych codziennie w poduszkę.

jedno z nas na drugie nie zasługuje... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

jedno z nas na drugie nie zasługuje, dlatego tak się dzieje

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

selwia dodano: 25 czerwca 2011

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV