głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selwia Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało bo wiedziała że nie może mu zaufać że nigdy już nie będą razem.. długo się nie widzieliśmy. a ja się zmie

selwia

selwia.moblo.pl
Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało bo wiedziała że nie może mu zaufać że nigdy już nie będą razem..
Przytulił ją. Poczuła się... teksty

selwia dodano: 29 czerwca 2011

Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało, bo wiedziała, że nie może mu zaufać, że nigdy już nie będą razem..

długo się nie widzieliśmy. a ja... teksty

selwia dodano: 29 czerwca 2011

długo się nie widzieliśmy. a ja się zmieniłam. stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. i właśnie wczoraj przechodziłam obok ciebie. zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. uśmiechnęłam się pod nosem. nie poznałeś mnie. z gracją się odwróciłam. uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko ciebie. zaniemówiłeś. twarz ci dziwnie pobladła. a więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. słyszałam słowa twoich kumpli ' znasz ją ? ! ' -milczałeś. byłam z siebie dumna.

Chciałabym  żebyś go straciła.Tak... teksty

selwia dodano: 29 czerwca 2011

Chciałabym, żebyś go straciła.Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie-jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu i wymiocin.Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? a środki przeciwbólowe nie ukajają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

dziękuję Bogu za te mordy  co idą... teksty

selwia dodano: 28 czerwca 2011

dziękuję Bogu za te mordy, co idą tą samą drogą

Wiesz że nie jaram   weź za mnie... teksty

selwia dodano: 28 czerwca 2011

Wiesz że nie jaram , weź za mnie bucha , głęboko w płuca , za wszystki nasze dni < 3

czasami musimy przestać analizować... teksty

selwia dodano: 28 czerwca 2011

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

a może na tym to własnie polega ?... teksty

selwia dodano: 28 czerwca 2011

a może na tym to własnie polega ? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć.

Miłość  marzenia  uczucia i myśli... teksty

selwia dodano: 28 czerwca 2011

Miłość, marzenia, uczucia i myśli, jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt. By żyć, by być i istnieć dla szczęścia, teraz Ty i my czyli ludzie po przejściach.

A łzy płyną  a łzy płyną  Za... teksty

selwia dodano: 27 czerwca 2011

A łzy płyną, a łzy płyną Za rzeczami, które już nie wrócą, które miną

  Pocałuj mnie laska i jak w niebie... teksty

selwia dodano: 27 czerwca 2011

" Pocałuj mnie laska i jak w niebie poczuj się Bo ze wszystkich sił ja dzisiaj chcę kochać cię "

  Moim kuplom ciekła ślina na widok... teksty

selwia dodano: 27 czerwca 2011

" Moim kuplom ciekła ślina na widok twojej dupy, Przyspieszał puls i sztywniały fiuty. "

są faceci na których widok... teksty

selwia dodano: 27 czerwca 2011

są faceci na których widok najchętniej zrzuciłabyś z siebie wszystko zaciągając ich w najciaśniejszy kąt, rozebrała, całowała, bawiła się, wykorzystywała. ale widząc Jego, mimo, iż jest niesamowicie cudowny, a Jego spojrzenie generalnie rozrywa Cię na minimalne cząsteczki - chciałabyś tylko mieć Go na wyciągniecie dłoni. chciałabyś móc całować Jego policzek pokryty lekkim zarostem, muskać Jego klatkę piersiową opuszkami palców i kochać Go, bezkarnie pozwalać sercu bić tylko dla Niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV