głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
seeetka Kiedy oboje poszliśmy każde w swoją stronę poczułam wielki smutek gdy uświadomiłam sobie... Że możemy się już nigdy nie spotkać... Najlepszym sposobem aby odkl

seeetka

seeetka.moblo.pl
Kiedy oboje poszliśmy każde w swoją stronę poczułam wielki smutek gdy uświadomiłam sobie... Że możemy się już nigdy nie spotkać...
 Kiedy oboje poszliśmy każde w... teksty

seeetka dodano: 10 maja 2013

"Kiedy oboje poszliśmy każde w swoją stronę poczułam wielki smutek, gdy uświadomiłam sobie... Że możemy się już nigdy nie spotkać..."

 Najlepszym sposobem aby odkleić... teksty

seeetka dodano: 10 maja 2013

"Najlepszym sposobem,aby odkleić się od kogoś jest przykleić się do czegoś innego"

 Wiem  że jest późno  tylko że...... teksty

seeetka dodano: 10 maja 2013

"Wiem, że jest późno, tylko że... co się z nami stało? Nie wiem już kim jestem albo jak się tu znalazłam. Tęsknię za tym kim byłam. Tęsknię za tym wszystkim... "

 Wiesz  ze ja zawsze tesknilam za... teksty

seeetka dodano: 17 kwietnia 2013

"Wiesz, ze ja zawsze tesknilam za Toba juz troszeczke, nawet gdy byles blisko mnie. Tesknilam juz tak sobie troche na zapas. Zeby pozniej tesknic mniej, gdy juz pojdziesz do domu. I tak nie pomagalo."

„Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

seeetka dodano: 17 kwietnia 2013

„Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.”

... i to właśnie jest ten problem z... teksty

seeetka dodano: 17 kwietnia 2013

..."i to właśnie jest ten problem z nami- jesteśmy zbyt podobni do siebie.Jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu. Oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację. Ale to właśnie jest miłość- nie ważne co się stało lub stanie, my zawsze wracamy do siebie i wybaczamy sobie raz jeszcze..."

 Człowiek kocha al­bo nie kocha  i... teksty

seeetka dodano: 17 kwietnia 2013

"Człowiek kocha al­bo nie kocha, i żad­na siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy uda­wać, że nie kocha­my. Możemy przy­wyknąć do dru­giej oso­by. Możemy przeżyć całe życie w przy­jaźni i wza­jem­nym zro­zumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej no­cy i każdej no­cy mieć or­gazm, a mi­mo to czuć wokół żałosną pus­tkę, wie­dzieć, że cze­goś ważne­go brakuje. "

 Serce czy rozum   czego powinna... teksty

seeetka dodano: 17 kwietnia 2013

"Serce czy rozum - czego powinna słuchac? Rozum podpowiadał, że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem, pragnie jej, może potrzebuje, moze mu na niej zależy. Łagodne, blade uczucia w porównaniu z miłoscią. Rozum przypominał też, że między nimi jest zbyt wiele podstawowych różnic, zeby stworzyć jakikolwiek głębszy zwiazek."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV